Zenci Saç modası Afrika örgü saç modelleri


Zenci Saç modası Afrika örgü saç modelleri
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 837 kez okundu.

Zenci Saç modası Afrika örgü saç modelleri 

Afrika örgü saç modelleri son zamanlarda etrafta sık sık rastladığımız modellerden birisi haline geldi bile. Afrika örgüsü yapılır gibi reklamlar dönüyor etrafta muhakkak rastlamışsınızdır sizlerde. Afrika örgüsü hem görüntü adına size müthiş bir şeyler katar hem de uzunluk, renk , zaman gibi avantajlarla sizi mest eder. Evet hepsi gerçek.

Saçlarınız kısaysa bile eklenen ek saçlarla örgü sonunda uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Bu gerçekten harika değil mi? Tabii ki öyle. Renk dedik evet, bu eklenen ek sentetik saçlarla saçlarınızı boyatmaya gerek bile kalmadan farklı renklere kavuşmanız mümkün kılınıyor. Kesinlikle harika biliyoruz. Düşünsenize siz saçlarınızı tekrar açana kadar her daim hazır saçlara sahipsiniz. Sabah saçlarınızı maşa yapmak, düzleştirmek veya fön çektirmek için 1 saat erkenden kalkmanıza gerek yok çünkü saçlarınız zaten hazır. Böyle bir zaman avantajı gerçekten insanı Afrika saç örgüsü yapmaya zorluyor.

Zenci Saç Modelleri

Üstelik çok havalı. Yanınızdan geçen gözlerin kafalarını size çevirdiklerini sizde hissedeceksiniz. Afrika saç örgüsü yapmak saçlarınızı da bu süre zarfında dinlendirmek için harika bir fırsat yaratıyor size. Bakım için ek bir şeye ihtiyacınız yok normal şekilde şampuan ile yıkamanız yeterli oluyor. Bu ek bakım ürünlerini kullanmadığınız içinde saçlarınıza dinlenmiş ve kendine gelmiş bir şekilde kavuşacaksınız. Afrika saç örgüsü yaptırmak saça iyi gelmiyor, saçı sonrasında kazıtmak zorunda kalıyorsunuz , kullanımı bakımı çok zordur gibi rivayetlerle muhakkak karşılaşacaksınız. Ama kesinlikle hepsi rivayetten ibaret, aldırmayın bunlara. Söylediğimiz gibi ayrıca bir bakım gerektirmez tek bir şampuan yeterlidir, Afrika örgüsü yaptırdıktan sonra kendi saçlarınızı kazıtmanız gerekmez ve saçlarınıza hiçbir zararı dokunmaz. Bunlara ek olarak örgülü saçlar geç yağlandığından örgüyü açtıktan sonra saç yağlanma süreniz uzayacaktır.

Afrika saç örgüsünü ne kadar süre kullanabilirim diye soracak olursanız bu örgü modeli 3 ile 4 ay arasında kullanılmalıdır, fazlası önerilmez. Aklınızda yaptırmak varsa ancak endişeliyseniz kesinlikle yaptırmış insanlarla konuşun ve içinizi o şekilde rahatlatın. Daha önce hiç Afrika örgüsü yaptırmamış ancak bakımı çok zor, saçı çok yıpratıyor gibi sözlere aldırış etmeyin hanımlar. Hadi bakalım artık top sizde.


 


GALERİYİ GEZMENİZİ ÖNERİRİM

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Zenci Saç modası Afrika örgü saç modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Damla Sonmez dedi ki:

    bu modelden baska var mi

Sayfa başına git