Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri


Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri
4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 521 kez okundu.

2017 yılında da devam eden geçmiş yıllardan gelen yüz şekline göre erkek saç modelleri hakkında sizlere detaylı ve derin bilgileri ileteceğiz. Artık sizler de Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri yapabilirsiniz. Daha gerçek ve hoş görünüm sahibi olmanız için yüz şeklinize göre saç modeli tercih etmeniz gereklidir.

Kare Yüz Saç Modeli

Yüz şekillerine göre erkek saç modelleri arasında kare yüze sahip olan erkeklere saç modeli olarak tavsiyemiz yüzünüzün kareliğini ortaya çıkartan üst tarafı uzun yan taraflı kısa saç modelidir. Bu model sayesinde sizler de artık yüzüne göre en uygun saç modelini denemiş olacaksınızdır.

kare yuzlu erkekler

Kare Yüz

Dikdörtgen Yüz Saç Modeli

Dikdörtgen bir yüze sahip olan erkeklerin genellikle saç modeli seçmesi biraz zordur. Yüzleri dikdörtgen olduğu için uzun ve şekilli saçların kafa yapılarını daha büyük göstermektedir. Bu sebeple dikdörtgen bir yüze sahip olan erkeklere kısa saç tavsiyemizdir.

dikdörtgen yüzz

Dikdörtgen Yüz

Yuvarlak Yüz Saç Modelleri

Yuvarlak yüze sahip olan erkekler için en uyumlu saç modeli yanların ve üst saçların da kısa olmasıdır. Eğer saçlarınız kısa olursa yüz şekliniz yuvarlak olsa bile kendisini çok belli etmemektedir. Yuvarlak yüzlü beylere en iyi tavsiyemiz budur.


Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri

Yuvarlak yüz

Üçgen Yüz Saç Modelleri

Yüz şekillerine göre saç modelleri olarak yüz şekli üçgen olan erkeklere önerebileceğimiz saç modeli hem yan saçların hem de üst taraftaki saçların uzun olmasıdır. Bu tarzdaki saç modeli üçgen yüze sahip olan erkeklerin kesinlikle tercih etmesi gereken saç modeli arasında yer almaktadır.

üçgen yüz

Üçgen yüz

Elmas Yüz Saç Modelleri

Elmas yüz şekline sahip olan erkeklerin kesinlikle tercih etmesi gereken saç modelini şimdi sizlere açıklayacağız üst saçlarınızın uzun yan saçlarınızın kısa olması sizlere en uygun olan saç modelidir.

elmas yüz

Elmas yüz

Oval Yüz Saç Modelleri

Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri arasında oval yüze sahip olanlara tavsiyemiz her üst ve yan bölümlerin de eşit düzeyde uzun olmasıdır. Eğer bu saç modelini tercih ederseniz sizler de hoş ve en yakışacak olan saç modelini tercih etmiş olursunuz. Erkek saç modelleri tercihlerinde yüz şekillerine önem vermeniz ve dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Yüz şekillerine göre saç modellerine aşağıda sizler ile paylaştığımız resimlerden bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

oval yüz

Oval yüz

Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri Galerisi:

Benzer galerileri Pinterest profilimizden takip edebilirsiniz:
Saç Modelleri Pinterest

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yüz Şekillerine Göre Erkek Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Pervin Dal dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

  2. Berna Ertegun dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

Sayfa başına git