2017 Yuvarlak Yüz İçin Yapılacak Erkek Saç Modelleri


2017 Yuvarlak Yüz İçin Yapılacak Erkek Saç Modelleri
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 4.031 kez okundu.

Yuvarlak yüz saç modelleri erkek için yapılabilecek bir çok saç modelini bulacağınız bu yazımızda herkesin farklı bir yüz şekli olduğunu ve bu surat şekline göre bazı kalıplaşmış saç kesimleri olduğunu bilmemiz gerekiyor. Mesela yuvarlak yüze uzun saç gitmez. Tabi bu sadece bir örnekti. Gidende muhakkak vardır yani. Yuvarlak surata giden saç modellerini merak eden erkekler için biraz araştırma yaptık. Merak edilenler doğrultusunda cevaplar vermeye çalıştık.

Yuvarlak Yüz Erkek Saç Modelleri

Genellikle kısa saçlar çekti dikkatimizi. Büyük bir çoğunluk kısa kullanıyor diye düşündürdü bu da bize. Kısadan kastımız 3 numara saç gibi bir kısa saç değil hafif uzunlukta bir saç modeli tabi. Yakıştığı da tespitlerimiz arasında yer alıyor diyebiliriz. Yuvarlak yüze 3 numara saç da oldukça yakışıyor. Hafif uzunlukta yana atılmış stilde gayet hoş. Onun dışında da yakışan birçok model var. Yuvarlak yüze en çok giden modelleri bulduk, sıraladık. Bakalım Sizlerde beğenecek misiniz? Kolay saç modelleri sayfamıza da göz gezdirmeyi unutmayınız.


Erkek Yuvarlak Yüz Saç Modelleri

İnternette araştırılan bir konu olduğu için bir şeyler toparladık. Seçtiğimiz saç modelleriyle belki de yüzünüze gideceğini düşündüğünüz bir model bulabilirsiniz. Umarım aradığınız yuvarlak yüz saç modelleri erkek saç modelini bu yazımızda bulacaksınız! Ayrıca erkek saç modelleri hakkında daha fazla model görmek isteyenler de ilgili kategorimizde göz atabilirler.

 

yuvarlak yüz saç modelleri

 

Hangi yüz şekline hangi model saç yakışır

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Yuvarlak Yüz İçin Yapılacak Erkek Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. kandilecık dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git