Yeni Trend Gri Saç Modelleri 2018


Yeni Trend Gri Saç Modelleri 2018
23 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.

2017 yılına damgasını vuran ve bu yılda trend yarışında birinci sırada yerini alacak olan yeni trend gri saç modelleri 2018 yılında da en çok tercih edilen saç rengi olacaktır. Cesur ve güzel kadınların bu renkte ki tercihinin nedeni ise farkındalık yaratmak olurken aynı zaman da ilgi çekici bir görünüm de elde edebilecekler. Uzun saç veya kısa saç fark etmeden kullanılabilecek olan bu renk özellikle düz ve hafif dalgalı saçlarda oldukça güzel durmaktadır. Diplerinde koyuluk ve saç uçlarına doğru renginde açıklık yaratan ve adeta bir gölge misali görünen gri saçlar bayanların bir numaralı rengi haline gelecek.

Yeni Trend Gri Saç Modelleri 2018

Gri Saçlar 2018’de Trenler Arasında İlk Sırada

Kışın son zamanlarına geçişi yakalarken, havaların ısınmaya başlaması ile bu rengi tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın bir kısmına da gri saç rengini tercih edebilirken aynı zamanda saç diplerinizi mavi yaparak ve uçlara doğru grileşen bir ton da kullanabilirsiniz. Gri renk genellikle beyaz tenli kişilerde daha hoş bir görünüm vermektedir. Esmer bayanlara ise çok yakışmayabilir. Fakat şunu unutmamalısınız ki gri saç rengi marjinal bir renk olduğu için koyu kıyafetler ve siyah ojeler ile tercih edilebilir. Klasik sever bayanlara göre bir renk de değildir. Yeni trend gri saç modelleri 2018 yılının özellikle gençlere hitap edecektir. Hafif bir dalga vererek saç renginizi daha çok ortaya çıkarırken marjinal bir kıyafet ile tarzınızı belirleyebilirsiniz.

Yeni Trend Gri Saç Modelleri 2018


Gri Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Gri saç rengi elde etmek için kendiniz boyamamalısınız. Çünkü gri renk biraz zor bir renk olup, kuaförlerden yardım alarak boyatmalısınız. Kendiniz boyamanız sonucunda beyaz tonu veya farklı bir ton elde edebilirsiniz. Bu durum ise kötü bir görüntüye neden olabilir. Aynı zaman da gri tonunda aralarda ışıltı olduğu ve geçişler yer alacağı için kendinizin boyaması çok sağlıklı sonuçlar vermez. Yeni trend gri saç modelleri 2018 yılında da ilk sırada yerini alırken gri kullanacak olan bayanlara bir önerimiz de bu renk yoğun makyaj isteyen bir renk olduğunu belirtmeliyiz. Makyaj yapmadığınız da cildiniz soluk görünebilir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git