Yeni Saç Modelleri 2017

Yeni Saç Modelleri 2017
15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 663 kez okundu.

Yeni saç modelleri 2017

Kadınlar için saç modellerinin bir sınırı yoktur. Her yıl, her dönem yeni bir model oluşturulur. Daha önceden kullanılan saçlar değiştirilir, yada aslında hiç farkedilmemiştir o saçın havası ve sonradan anlaşılır moda olur. Kadınlar bunu kendi yüz şekillerine en uygun biçimde uygular ve kullanır. Çok nadir kadınların saç modelleri ve rengi yıllarca sabit kalmıştır.

Genelde kadınlar bu konuda değişimi çok severler. Yeni saç modelleri kadın görsellerini incelediğimizde bu yeni saçların genellikle kısa kesimler olduğunu görüyoruz. Artık sırma gibi bele kadar uzanan saçlar çok kullanılmıyor. Hala kıyamayıp kestiremeden kullananlar elbette var ama günümüzde kolaylık açısından kısa kesim modellerin yerini hiçbir model alamaz.

Yeni saç modelleri

Bu saçlar daha önce bu kadar kullanılmamıştı elbette ama son dönemde her 5 kadından 1’i bu saçları kullanıyor. Bahsettiğimiz saç modeli; bob kesim seçenekleri, ustura kullanılarak kesilen tek taraflı yada saçın tamamının kesildiği modeller. “Fazla erkeksi” dediğini duyar gibiyiz ama hiç öyle düşünme! Bu saçlar kadınlara havalı ve çekici bir görüntü sağlıyor. Özellikle bu saçlarda gözlerinize uyguladığınız sade ama iyi bir makyajla alımlı görünmeniz mümkün. Bahsettiğimiz modellerin özellikle boynu uzun kadınlarda harika durduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Yeni saç modelleri

Şimdi görselleri inceleyip bu yeni döneme hangi saçla uyum sağlayacağına karar verebilirsin.


 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yeni Saç Modelleri 2017 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Arsal Bozdag dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  2. Tulin Boran dedi ki:

    bekliyorum yeni yazinizi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git