Yazın tarz olmak isteyen erkekler için saç modelleri


Yazın tarz olmak isteyen erkekler için saç modelleri
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 617 kez okundu.

Yaz saç modelleri: Yaz ayları geldiğinde kadınlar da erkekler de saç konusunda hep kararsız kalırlar. Uzun saç kestirilmeye kıyılamaz, kısa saç kullanılıyorsa kolay şekil almaz. Ya da çabuk bozulur. Güneş ışığı, deniz, havuz ve diğer tüm etkenler saç sağlığını olumsuz yönde etkiler. Sıcaklardan kaynaklı sürekli duş almak ve saç yıkamak bir süre sonra saçlarınızın çok sık yağlanmasına sebep olur. Tüm bu sorunlar zincirleme devam eder ve yağlanan saçınız şekil tutmaz, modelini ne kadar değiştirirseniz değiştirin görsel olarak istediğiniz hale gelmez. Bütün bunları engellemek adına önlem almak ve doğru saç şeklini bulmak gerekir.

Yaz saç modelleri

Yaz saç modelleri erkeklerde her zaman kullanabilecekleri en kısa şekilde kullanılmalıdır. Yaz aylarında mümkün olduğunca jöle, briyantin gibi zarar veren ek ürün kullanımlarından uzak durmalı ve saç doğal haliyle kullanılması gerektiğinden şekil verebileceğiniz en kısa model hangisiyse o modeli kullanabilirsin. Önemli olan kısa ya da uzun kullanırken mümkün olduğunca doğal haliyle kullanmandır.

Yaz saç modelleri

Örneğin; çok uzun bir saçın varsa bunu omuz boyunda kestirip kullanabilirsin. Omuz boyunda bir saçın varsa uzunluğu bozdurmadan katlı bir şekil verdirerek kestirebilirsin. Ya da saçını tamamen kısa saç modelleri kestirebilirsin. Hepsi senin tercihin. Biz sadece sana en uygun olacak modelleri seçtik.

 


Erkek yaz saç modelleri görsellerimizi inceledikten sonra fazla düşünme ve saçının sağlığı açısından yaşam koşullarına ve saç bakımına en uygun modeli seç, uygula. Yazın sıcağında bile havalı görünüşünden ödün vermemiş ol!

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yazın tarz olmak isteyen erkekler için saç modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ulku Bilgi dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

  2. Ulku Yakin dedi ki:

    ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git