Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için örgülü saçlar

Yaratıcı Örgü Saç Modelleri

2017 en güzel örgü modelleri
2018 örgü saç modelleri
bayan örgü modelleri
dikkat çekici örgü modelleri
en güzel örgü modelleri

Örgülü saç modellerini demode buluyorsanız klasik saç örgülerini unutun ve yaratıcı saç örgü modellerini keşfedin. Örgü hem uzun hem de kısa saçlar için oldukça zarif, günlük kullanıma uygun ve kullanımı kolay bir model. Üstelik saçınızın yıpranmasından korktuğunuz için her gün saçlarınızı yıkmayorsanız ikinci, üçüncü gün yavaş yavaş yağlanmaya başlayan ve hacimsiz görünen saçlarınızı örgü ile kurtarabilirsiniz. Ya da sabah aceleyle çıkmanız gerecekse örgülerinizi akşamdan hazırlayıp sabah hazırlanma sürenizi oldukça kısaltabilirsiniz.

etkileyici örgülü saçlar
güzel saçlar
kadın saç örgü
kolay örgülü saçlar
kolay saçlar

DİĞER ÖRGÜ MODELLERİNE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ: ÖRGÜ


Peki uzun saçlar için yapabileceğiniz yaratıcı örgü saç modelleri nelerdir?

 

örgülü saçlar
örgülü saçlar 2017
örgü saç bayan
örgü saçlar
örgü saç modelleri
örgü saç
yaratıcı örgü
yaratıcı örgü saç modelleri

örgülü saçlar en güzel
örgülü saçlar kadın

 

Eğer günlük kullanıma uygun ve biraz da yağlanmış saçlarınızı toparlayacak ve daha hacimli gösterecek bir model arıyorsanız ters örgü oldukça yaratıcı ve şık bir tercih olacaktır. Bu model için bir arkadaşınızdan yardım almanız gerekebilir. Çünkü başınızı öne doğru eğmelisiniz ve arkadaşınız saçınızı enseden başlayarak yukarı doğru örmelidir. Saçınızın ayrım noktasına kadar geldiğinizde kalan kısmı ördüğünüz kısmın altına sıkıştırarak gizleyebilir ya da topuz yapabilirsiniz.

Bir başka yaratıcı modelden bahsedecek olursak yine severek kullanılan bir model olan bant örgüleri tercih edebilirsiniz. Bu örgü modelinde saçınızın ön kısımlarından iki tutam alarak örmeye başlarsınız ve saçınızın arkasında iki örgüyü birleştirerek tamamlarsınız. Saçınızın dağınık kalan kısmına da hafif bir su dalgası vererek uyumlu ve günlük kullanıma uygun bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"