Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için örgülü saçlar


Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için örgülü saçlar
19 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 880 kez okundu.

Yaratıcı Örgü Saç Modelleri

Örgülü saç modellerini demode buluyorsanız klasik saç örgülerini unutun ve yaratıcı saç örgü modellerini keşfedin. Örgü hem uzun hem de kısa saçlar için oldukça zarif, günlük kullanıma uygun ve kullanımı kolay bir model. Üstelik saçınızın yıpranmasından korktuğunuz için her gün saçlarınızı yıkmayorsanız ikinci, üçüncü gün yavaş yavaş yağlanmaya başlayan ve hacimsiz görünen saçlarınızı örgü ile kurtarabilirsiniz. Ya da sabah aceleyle çıkmanız gerecekse örgülerinizi akşamdan hazırlayıp sabah hazırlanma sürenizi oldukça kısaltabilirsiniz.


DİĞER ÖRGÜ MODELLERİNE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ: ÖRGÜ


Peki uzun saçlar için yapabileceğiniz yaratıcı örgü saç modelleri nelerdir?

 

Eğer günlük kullanıma uygun ve biraz da yağlanmış saçlarınızı toparlayacak ve daha hacimli gösterecek bir model arıyorsanız ters örgü oldukça yaratıcı ve şık bir tercih olacaktır. Bu model için bir arkadaşınızdan yardım almanız gerekebilir. Çünkü başınızı öne doğru eğmelisiniz ve arkadaşınız saçınızı enseden başlayarak yukarı doğru örmelidir. Saçınızın ayrım noktasına kadar geldiğinizde kalan kısmı ördüğünüz kısmın altına sıkıştırarak gizleyebilir ya da topuz yapabilirsiniz.


Bir başka yaratıcı modelden bahsedecek olursak yine severek kullanılan bir model olan bant örgüleri tercih edebilirsiniz. Bu örgü modelinde saçınızın ön kısımlarından iki tutam alarak örmeye başlarsınız ve saçınızın arkasında iki örgüyü birleştirerek tamamlarsınız. Saçınızın dağınık kalan kısmına da hafif bir su dalgası vererek uyumlu ve günlük kullanıma uygun bir saç modeli elde edebilirsiniz.

 

TÜM ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ GALERİMİZDE.GALERİMİZİ GEZİN LÜTFEN

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yaratıcılıkta sınır tanımayanlar için örgülü saçlar Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Cevher Cicek dedi ki:

    mukemmel olmus

  2. Ceylan Fahri dedi ki:

    bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

  3. Nuran Yalcin dedi ki:

    cok guzel olmus bence

Sayfa başına git