Yandan Toplu Gelin Saçı Nasıl Yapılır?


Yandan Toplu Gelin Saçı Nasıl Yapılır?
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 688 kez okundu.

 Yandan Toplu Gelin Saçı Nasıl Yapılır?

Şüphesiz düğünler hayatımızın en önemli günlerinden biri. Hele ki söz konusu kendi düğünümüzse. Ancak aynı zamanda en stresli zamanları olduğunu da kabul etmek gerekir. İlgilenmeniz gereken pek çok detay vardır. Düğün salonu, pasta, gelinlik, damatlık, ayakkabı, aksesuarlar, makyaj.. ve tabi ki saç. Düğün gecenizde saçlarınız şıklığınızı tamamlayacak en önemli parçalardan biridir. Bu yüzden sizin için doğru saç modeline karar vermek oldukça önemlidir.

Eğer siz de düğününüz için en doğru kararın yandan topuz olduğuna karar verdiyseniz bu yazımızda nasıl yapılacağını ve dikkat etmeniz gereken detayları bulacaksınız.

Nasıl yapılacağına geçmeden önce şunu belirtelim ki yandan toplu modelleri tercih etmek istiyorsanız enseden tutturulan bir duvak seçmiş olmalısınız. Aksi halde duvağınız saçlarınızı kapatacaktır.

Gelelim yandan toplu gelin saçı modellerinin nasıl yapılacağına. Bu modeller için farklı alternatifler mevcut. Salaş bir görünüm için isteğinize göre bir ya da iki yandan ördüğünüz saçlarınızı sağ ya da sol alt köşede toplayarak salık bırakabilirsiniz. Kalan kısımlara su dalgası verebilir ya da örerek devam edebilirsiniz. Saçınızı salık bırakmak istemiyorsanız topladığınız yerde topuz yapabilirsiniz.


Düğün saçı yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay saçlarınızın gün boyu bozulmadan kalacağından emin olmaktır. Bunun için sprey kullanmalı ve yaptığınız her adımda saçlarınızı sıkıca tutturduğunuza emin olmalısınız. Aksi halde günün ortasına bozulup dağılan saçlarınız düğün gününüzde sizi oldukça mutsuz edebilir.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git