Yandan At kuyruğu saç modelleri


Yandan At kuyruğu saç modelleri
23 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 570 kez okundu.

Yandan At Kuyruğu Saç Modelleri

 

 

At kuyruğu saç modelleri şıklığı, hızlı ve kolay yapımı ve kullanışlı olması nedeniyle en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Hem günlük kullanıma hem geceye uygun olması da avantajlarındandır. Ancak saçınıza ayıracak pek fazla vakit bulamıyor ve sık sık at kuyruğu yapıyorsanız monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz. Öyleyse yandan at kuyruğu saç modellerini denemelisiniz.

 


 

 

Yandan at kuyruğu saç modellerini tepede ya da ensede kullanabilirsiniz. Bununla beraber örgü ya da fiyonk gibi küçük detaylar da ekleyerek daha farklı hale getirebilirsiniz. Şimdi kısaca yandan at kuyruğu modellerinin neler olduğundan ve nasıl yapılacağından bahsedelim.

Bunlardan ilki, klasik at kuyruğunuzu isteğinize göre başınızın sağ ya da sol tarafına almaktır. İsteğinize göre saçlarınızı toplamadan düzleştirebilir daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu görünüm için saçınızı topladıktan sonra bebek saçlarınızı ve elektriklenen kısımları toparlamak için saç spreyi ya da argan yağı kullanabilirsiniz. Günlük bir kullanım istiyorsanız işleme saçlarınıza hafif bir su dalgası vererek başlayın daha sonra saçınızı topladıktan sonra yanlardan birkaç tutam saç çıkararak dağınık görünümünüzü tamamlayın.

 

Gelelim enseden yapabileceğiniz modellere. Bu modellerde saçınızı topladığınız yandan önünüze alarak farklılık yaratabilirsiniz. Yine dağınık ya da derli toplu bir model tercih edebilirsiniz.
Her iki model için de saçınızı topladığınız yandan değil, diğer taraftan saçınızı balık sırtı örerek topladığınız kısma ekleyerek farklılık yaratabilirsiniz.

 


Evde kolayca yapabileceğiniz bayan saç modelleri yeni


 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yandan At kuyruğu saç modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Halime Ersoy dedi ki:

    mukemmel olmus

  2. Ulku Yakin dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

Sayfa başına git