Yandan At kuyruğu saç modelleri

Yandan At Kuyruğu Saç Modelleri

 

at kuyruğu kadın saçlar
at kuyruğu saç modelleri
saç modelleri at kuyrugu
at kuyruğu bayan saçlar

At kuyruğu saç modelleri şıklığı, hızlı ve kolay yapımı ve kullanışlı olması nedeniyle en çok tercih edilen saç modellerinden biridir. Hem günlük kullanıma hem geceye uygun olması da avantajlarındandır. Ancak saçınıza ayıracak pek fazla vakit bulamıyor ve sık sık at kuyruğu yapıyorsanız monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz. Öyleyse yandan at kuyruğu saç modellerini denemelisiniz.

 

 

Yandan at kuyruğu saç modellerini tepede ya da ensede kullanabilirsiniz. Bununla beraber örgü ya da fiyonk gibi küçük detaylar da ekleyerek daha farklı hale getirebilirsiniz. Şimdi kısaca yandan at kuyruğu modellerinin neler olduğundan ve nasıl yapılacağından bahsedelim.

 

Bunlardan ilki, klasik at kuyruğunuzu isteğinize göre başınızın sağ ya da sol tarafına almaktır. İsteğinize göre saçlarınızı toplamadan düzleştirebilir daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu görünüm için saçınızı topladıktan sonra bebek saçlarınızı ve elektriklenen kısımları toparlamak için saç spreyi ya da argan yağı kullanabilirsiniz. Günlük bir kullanım istiyorsanız işleme saçlarınıza hafif bir su dalgası vererek başlayın daha sonra saçınızı topladıktan sonra yanlardan birkaç tutam saç çıkararak dağınık görünümünüzü tamamlayın.

 

Gelelim enseden yapabileceğiniz modellere. Bu modellerde saçınızı topladığınız yandan önünüze alarak farklılık yaratabilirsiniz. Yine dağınık ya da derli toplu bir model tercih edebilirsiniz.
Her iki model için de saçınızı topladığınız yandan değil, diğer taraftan saçınızı balık sırtı örerek topladığınız kısma ekleyerek farklılık yaratabilirsiniz.

 


Evde kolayca yapabileceğiniz bayan saç modelleri yeni


 

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"