Yan saç modelleri erkek


Yan saç modelleri erkek
2 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.161 kez okundu.

Yan saç modelleri erkek

 

Yan saç modelleri erkek,yine bu senenin moda olan modellerinden birisi yan saç modelleri erkekler için çok fazla tercih edilenlerden birisi. Yan saç modelleri erkek Bir bey saçını yana tarıyor ve o saç modeli biri tarafından fark edildiği ve beğenildiği an patlayıp gidiyor. Yeni nesilde yayılma dediğimiz olay bu şekilde gerçekleşir olmuş durumda. Tabi bu olay güzel saçlar için katlanılır bir durum olmuş artık. Sonuçta yağlı, taranmadan evden çıkılmış , bakımsız saçları görmektense güzelce özenilip yapılmış saçları tercih ederiz bizlerde. Beylerde bu durumun farkına varmış. Bu güzel bir olay.

Yan saç modelleri erkek Gelelim erkek yan saç modellerine. Bence en güzeli yanları kısaltılmış ve üstleri kıvırcık bir şekilde yana atılarak bırakılmış saçlar. Çok marjinal, çekici bir havası var bu saç stilinin. Onun dışında hafif dağınık bir biçimde yana atılmış saçlar da çok hoş bir görüntü yaratıyor.

Önleri hafif taranarak kaldırılmış bir kısmı yatırılmış modelde keza öyle. Bu erkekler için yan saç modellerinin birçok stili var elbette. Her biri kişiye farklı bir hava katıyor. Sizler için seçtiğimiz bu yan saç modellerinden size uygun olanı uygulamak da size kalmış en basit iş beyler. Hadi bakalım.


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git