V Kesim Saç Modelleri


V Kesim Saç Modelleri
23 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 522 kez okundu.

Teknoloji ilerledikçe artık bakım ve kozmetik ürünleri bu konu üzerinde çok ciddi bir şekilde ilerleme göstermektedirler. Saç şekilleri konusunda da artık kadınların binlerce seçenekleri olmuştur. Çünkü her geçen gün yeni bir saç modeli ve yeni bir saç kesim modeli ortaya çıkmaktadır. Bazı saç modelleri ne kadar yüz tipine göre değişiklik gösterse de renk değişikliği ile beraber yine o görünüm gizlenmektedir. Şimdiki konumuz ise saç kesimleri arasından v kesim saç modelidir. V saç kesimi kimlere yakışır diye merak edenler için v saç kesimi yüz tipi kare ya da üçgen olanlara çok yakışmakta ve hoş bir görünüm elde edilmektedir. Fakat oval ya da yuvarlak yüze sahip olan kadınlarda kullanabilmektedir.

V şeklinde kısa saç kesimi tercih eden kadınlar genellikle gün içerisinde çok yoğun olan ve saçları ile de çok sık ilgilenemeyen kadınlardır. Hem şekilli görünsün hem de kısa olsun diye tercih ediyorsanız eğer sizlere de kısa v kesim saç modelini deneyebilirsiniz. V şeklinde katlı saç kesimi de yine en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Saç kesim modellerine çok önem veriyor ve sizlere en uygun olan saç modelini de merak ediyorsanız kuaförünüze danışmak çok uygun bir seçim olacaktır. Evde v saç kesimi nasıl yapılır diye merak edenler için de evde yapmak kolay olsa da simetri konusunda fark olacağı için kuaförde yaptırmanız daha uygun olacaktır.

Düz saçların dışında yine kıvırcık ya da dalgalı saçlar için de v kesim saç modeli tercih edilebilmektedir. V kesim kıvırcık saç modeli tatlı bir görünüm yaratmaktadır. Eğer sizler de kıvırcık bir saç yapısına sahipseniz v kesim modelini hemen yaptırabilirsiniz. V kesim kısa saç da yine en çok tercih edilenler arasına girmektedir. Saçları kısa olan kadınların şekil vermesi amacı ile tercihleri arasında v kesim yer alıyor. V kesim saç modelleri hakkında da yine sizleri görsel oalrak bilgilendireceğiz. Artık sizler de hangi saç modeli banay akışır diye düşünmeden bu bilgielr üzerinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

V Kesim Saç Modelleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan Fahri dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Sefa Sen dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 3. Seven Batur dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 4. Yurt Uygun dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 5. Ezel Kilicli dedi ki:

  Vaaay harika

 6. Melisa Kaner dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

Sayfa başına git