Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri ile Karizmanı Yeniden Keşfet


Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri ile Karizmanı Yeniden Keşfet
3 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 4.135 kez okundu.

Uzun yüz saç modelleri erkek 2017: Yüzün tipine göre çok fazla değişim gösteren bazı saç modelleri var. Bazı erkek saç modelleri, uzun yüzlerde çok iyi dururken bazısı da hoş olmayan bir görüntü yaratabiliyor. Uzun yüze yani uzun bir kafaya sahip beylerin de yüzlerine uygun saç modelinin seçmeleri önemli bir faktör. Ben bunların kısa saçlarla daha iyi sağlandığını düşünüyorum. Dikdörtgen şeklindeki bu uzun yüz saç modelleri erkeklerin araştırdığı konulardan birisi.

Uzun yüz şekline göre saç modelleri

erkek uzun yüz saç modelleri bizde onlar için böyle bir konu açtık ve onları aydınlatmak istedik. Bu yüz tipine sahip beylerin daha çok alınlarının açık bir şekilde kullanıldığı saç modellerini tercih etmeleri daha doğru bir tercih olacak gibi görünüyor. Yüzün boyu enine göre daha uzun olduğu için bunu alınlarının kapatarak gizlemek isteyen beyler olabiliyor. Ancak bu doğru bir hareket olmaz, yüzü daha boğucu bir hale sokabilir. Onun için daha çok geriye taranmış saçlar, şekillendirilmiş saçlar tercih etmeleri gerekir.  Sizler için seçtiğimiz uzun yüz şekline göre saç modellerinden size uygun olan saç modelinin seçerek aynanın karşısına geçebilirsiniz.

İnce uzun yüze saç modeller erkekler tarafından karar vermesi zor modellerdir. Bu yüz şekline sahipsen gerçekten oldukça karakterli ve kemikli bir yüzün var demektir. Kişisel karakterin dışında yüzündeki kemik yapının bile bir karakteri vardır. Bu durumda sana her saçın yakışmayacağını ama yakışan saçı bulduğun anda da uygulaman gerektiğini biliyor muydun? Pekala, bu sayfadaysan eğer öğrenmeye hazırsın demektir.

O zaman hangi modele karar vermen gerektiğini hemen paylaşalım. Kararını sen ver.


İNCE UZUN YÜZE SAÇ MODELLERİ

Öncelikle ince ve uzun kısmını aynı anda ortadan kaldıramazsın. Saçına uygulayacağın değişiklikle ya yüzünü ya daha kısa göstermeyi başarabilirsin ya da uzun kalır ama biraz daha oval durmasını sağlayabilirsin.

Eğer yüzünü daha kısa göstermek istiyorsan favori kısımları daha kısa olan yani sakallarının başladığı bölgeleri daha kısa bırakmalısın. Orda fazlalık olduğu sürece yüzünü doldurarak daha da ince gözükmesini sağlar. Ve eğer bu görüntüden şikayetçiysen bunu yapmamalısın. Saçının üst kısımlarında herhangi bir uzunluk olmamalı. Ya da standart şekilde uzun bırakmalısın. Üst kısımları ne kadar uzun bırakırsan yüzün o kadar gözükecektir. Aynı şekilde sakallarında buna dahil. Yüzünün alt ve üst kısmındaki her fazladan uzunluk bu isteğini gerçekleştirmeni engeller. Saç stilleri, erkek saç modelleri ve kısa saç modelleri kategorilerimize de bakmanızı da tavsiye ediyoruz. Aradığınızı bulacaksınız.

Uzun Yüz Saç Modelleri Erkek

Eğer “Yüzümün şekli uzun kalabilir ama biraz daha dolgun ve oval” gözüksün istiyorsan bu noktada ilk başta sakalların devreye giriyor. Yüzünün asıl şekli ince olduğu için ne yaparsan yap sakallarının çene altından uzunluğu mutlaka yüzünü daha ince göstermene sebep olacaktır. İstersen 0 numara sakalda kullanabilirsin ama pek çok yazımızda da paylaştığımız gibi saç ve sakal bir bütündür. Yani bu yüz tipine sahipsen ve daha farklı gözükmek istiyorsan o sakallar çene altından fazla uzun bırakılmamalı. Saçını ise bu noktada yanları kısaltarak değil mümkün olduğunca uzun bırakarak kullanmalısın. Kulak üzeri hatta daha uzun istiyorsan kulağını kapatan orta boy modeller yüzüne daha oval bir şekil vermeni sağlayacaktır.

Görsel olarak incelemen için seninle örnek fotoğraflar paylaştık.

Son olarak Galerimizden tüm modellere bakabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Uzun Yüzlü Erkek Saç Modelleri ile Karizmanı Yeniden Keşfet Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Arsal Bozdag dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 2. Ceyhan Fahri dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 3. Ulku Bilgi dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 4. Arsal Bozdag dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 5. Iffet Mumcu dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git