Uzun bir surata mı sahipsiniz? Size özel saç modelleri


Uzun bir surata mı sahipsiniz? Size özel saç modelleri
25 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 786 kez okundu.

 UZUN SURAT SAÇ MODELLERİ :Herkes sağlıklı bir saça ve iyi bir saç modeline sahip olmak ister. Bu isteği sebebiyle gerektiği zaman kullanımı zor, şekil alması için fazla vakit gerektiren yanlış seçimler de yapabilir. Ama bu noktada en yanlış seçim yüz şekline uyumsuzluğudur. Her yüz şekline sırf moda olduğu için her saç modeli uygulanmaz. Yüz tiplerine oval, kısa, alnı daha geniş, büyük vb.. gibi örnekler verebiliriz. Her tip için saç şekli ayrıdır. Her yüz tipinin olduğu gibi uzun yüz şekline sahip kişilerinde birtakım avantajları ve dezavantajları vardır.

Erkek Saç Modelleri  İnceleyebilirsiniz

Uzun yüz tipine sahip erkekler de bu örneklerden biridir. Uzun yüz tipine sahip olan kişi yüz şeklinden memnunsa tüm saç modellerini uygulayabilir. Ama memnun değil ve biraz daha farklı ve iyi gözükmek istiyorsa işte o zaman bu içeriğimizi dikkatle incelemelidir.

 UZUN SURAT SAÇ MODELLERİ

Uzun surat erkek saç modellerinde çok kısa ya da çok uzun saçları tamamen unutman gerekir. Yanları kısa kestirip üstleri uzun tutup arkaya doğru tarayarak kullabilirsin bu yüzünün uzun şeklini gizlemez ama yüz tipinin arka planda olmasını sağlar ve saçlarını ön plana çıkarır. Bu şekilde haraketli saç modellerini denersen eğer yüz şeklin göze çarpmayacaktır. Eğer daha düzgün ve standart saç modelleri kullanmak istersen bunun için daha kısa modelleri tercih edebilir, yüzünü daha kısa gösterebilirsin. Sakal olarak ise çok uzun olmadığı sürece kirli ya da daha uzun sakal şekilleriyle modeli bütünleyip daha da iyi bir görüntüye ulaşabilirsin.

 


Uzun saç kesim modelleri erkek  konumuzu İncelediniz mi? 

 

Uzun surat saç modelleri erkek fotoğraflarımızdan kendine en uygun olanı seçip uygulaman için işte görsellerimiz..

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git