Uzun Saçlar İçin En Yeni Modeller


Uzun Saçlar İçin En Yeni Modeller
29 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Gelişen ve biraz geçmişe yönelen moda akımı saçlar içinde önemli değişimler akımlar ortaya çıkarmıştır. Moda bazı ikonik güzellerin bir yenilik ortaya atması ve yeniliğin dünyadaki yüz binlerce kadın tarafından beğenilip uygulanmasıyla veya bir modacının defilesinde kullandığı bir yenilikle ortaya çıkabiliyor. Özellikle kırmızı halılar bu modellerin popüler olmasında çok büyük role sahip. Ya da instagramda yapılan bir paylaşım o modelin birçok kişi tarafından beğenilip uygulanmasına yol açabiliyor. 2017 ye kadar olan zaman diliminde genellikle doğal renkler ve doğal modeller ön planda tutulmuştur. Aşırıya kaçmadan kadınların asıl güzelliklerini ortaya çıkaran modeller, kadınlar kadar erkeklerin de beğenisini kazanmış durumda. Uzun saçlar için en yeni modeller konusuna bir göz atalım.

Uzun Saçlar İçin En Yeni Modeller

Uzun Saçlar Saç Modelleri

Bella Modeli: Aslında herkesin bildiği bu modele güzeller güzeli Bella Hadid’in isminin verilmesinin nedeni güzel mankenin sıkça kullanmasıdır şüphesiz. Uzun düz saçlarını ortadan ikiye ayırıp kulak arkasına atılan saçlar Uzun saçlar için en yeni modeller içerisinde en çok beğenilen en çok tercih edilen modeldir.

Kâkül: Aslında uzun zamandır hayatımızda olan kâküllü saç modelleri, son yıllarda özellikle uzun saçlı kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Daha çok geniş alınlı kadınlar tarafından tercih edilmektedir.


Yarım Topuz: Kesinlikle kadınların çığlık atarak karşıladıkları harika bir model Uzun saçlar için en yeni modeller arasında çok sık gördüğümüz bu modeli düz haliyle daha şık; dalgalı haliyle ise salaş olarak kullanabilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin En Yeni Modeller

Islak Görünümlü Saçlar: Seksi hırçın bir görünüm vermesi sebebiyle son yıllarda bol bol gördük kırmızı halılarda. Görmeye devam edecek gibiyiz. Birkaç küçük rötuşla ıslak görünüm verilen saçlar, maskülen kadınlar tarafından bolca tercih edilmektedir.

Sahil Dalgası: Denizden veya havuzdan çıktıktan sonra oluşan doğal dalgalar bu yıl sahilllerle sınırlı kalmadı. Uzun saç modelleri için kolayca yapılan bu modeli elde etmek için sadece saç düzleştiricisi kullanmanız yeterli. Dalga verdiğiniz saçlarınızı tarak yardımıyla dağıtıp dışarı çıkabilirsiniz.

Uzun Dümdüz Saçlar: Saçlarınızı düzleştirici yardımıyla şekillendirip rapunzel gibi görünebilirsiniz. Çok basit ve zahmetsiz modeli her gün kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Uzun Saçlar İçin En Yeni Modeller Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Iffet Mumcu dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 2. Ulku Yakin dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 3. Isit Gursel dedi ki:

  güzel öneriler

 4. Gulsah Kartal dedi ki:

  Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git