Uzun saç kestirmek isteyen bayanlar bunlara bakmalı


Uzun saç kestirmek isteyen bayanlar bunlara bakmalı
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 685 kez okundu.
Uzun saç kesim modelleri kadın 
Kulağa her zaman çok hoş gelir uzun saç denildiği zaman. Ancak her zaman kulağa geldiği gibi hoş olmaz gerektirdiği çaba. Çok meşakkatli bir iştir saç uzatmak. Düzenli olarak her türlü bakımını yapman gerekir saçın. Ve her zaman oluşabilecek olan kırıkları karşı dirençli olmanız gerekecek. Kırıkları aldırmaya gittiğiniz zaman muhakkak kuaföre almasını istediğiniz boyutu söylemelisiniz yoksa uzatmak için sarf ettiğiniz onca çaba 5 dakikada yerle bir olabilir.
Bu duruma düşmemek adına en başından uyarıyı yapın derim. Onun dışında saçlarınız uzun saçlarda uygulanabilecek çeşitli modellerin hepsinde harika görüntüler elde edecektir.
Bu da iyi ki uzatmışım be deme hazzını her zaman veriyor insana. Bu an için her türlü meşakkatli duruma göğüs gerilir arkadaşlar. Kadınlar bu gibi durumlarda asla pes etmezler. Çünkü sonunda değecek bir şey olduğunu bilirler. Bizde bu direnci göstermek isteyen hatunlar için uzun saç kesim modellerini kadın yazısını sizler için yazıp görseller ile destekledik. Hadi hep birlikte bu harika modellere bakalım!

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Uzun saç kestirmek isteyen bayanlar bunlara bakmalı Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Yanibanane dedi ki:

  Favori saç rengim siyah saç uçlarında hafif dalga olan uzun saç…

 2. Aycan Onay dedi ki:

  modeller çok güzel

 3. Turkan Koprulu dedi ki:

  güzel öneriler

 4. Ceylan Fahri dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 5. Ovunc Akbulut dedi ki:

  harika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git