Uzun ve Dalgalı Saç Modelleri


Uzun ve Dalgalı Saç Modelleri
5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 410 kez okundu.

Uzun ve dalgalı saçlara sahip kadınlar her zaman daha havalı ve daha etkileyici bir görünüme sahiptirler. Her ne kadar havalı saçlara sahip olsalar da saç tipleri içinde en zor şekil alan saç modelidir. Uzun ve dalgaları saçlara sahip kadınlar banyodan sonra saçlarını kurutmamalıdır. Saçlar kendileri kurumalı ve bukleleri kendi kendine şekil almalıdır. Kurutucu ile kurutulmuş saçlar kabaracak ve tiftik bir görünüm sağlayacaktır. Bunun için banyodan sonra saçlarını havlu ile kurutup kullandığınızın saç şekillendirici veya yağlar varsa onların uygulamasını yapıp kendi haline bırakmalısınız. Uzun ve dalgalı saç modelleri kadınlara yakışan bir saç tipidir. Heybetli kadınlara daha çok yakışan saç modeli kullanımı da bakımı kadar zordur. Model vermek için uzun çabalar sarf edebilirsiniz. Saçlarınızın doğasını bozmadan model vermek istiyorsanız, saçlarınızı kendi haline bırakarak buklelerine şekillendirici sürebilirsiniz. Saçlarınızın kabarmamasını istiyorsanız kesinlikle tarak kullanmayınız. Tarak kullanan uzun ve dalgalı saçlı kadınlar elektriklenen saçlarını indirmekte zorluk çekebilirler.

Özel Günler İçin Saç Modelleri

Uzun ve dalgalı bir saça sahipseniz özel günlerinizde en dikkat çekici kadın siz olabilirsiniz. Saçlarınızın uzun olması, saçlarınıza her modeli verebileceğinizin kanıtıdır. İstediğiniz her saç modelini başarılı uygulamalarla muhteşem bir şekilde taşıyabilirsiniz. Uzun ve dalgalı saç modelleri için özel günlerde en çok kullanılan şüphesiz dağınık topuz ve atkuyruğu modelleridir. Dalgalı saçlar için özel olarak üretilen spreyler ve kremler ile bukleleri daha belirgin ve güzel hale getirdikten sonra tepeden sıkı bir atkuyruğu modeli yaparak gecenin en alımlı kadını olabilirsiniz. Saçlarınız zor şekilleniyor olsa da saçlarınıza yapacağınız modellerle en ihtişamlı kadınlar siz olabilirsiniz.

 Günlük Kolay Saç Modelleri

Uzun ve dalgalı saçlara sahipseniz günlük kullanımlarınızda değişiklik istiyorsanız saçlarınızı düz fön yaparak kullanabilirsiniz. Düzleştirmiş olduğunuz saçlarınızın ön kısımlarına değişik örgü modelleriyle şekil verebilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınıza yapacağınız kabartma işlemi krepeler de saçlarınızın havalı görünmesini sağlayacaktır. Uzun ve dalgalı saç modelleri için her gün farklı bir model yapmak gerekmez saçlarınız zaten kendi bukleleriyle hareketli olduğu için buklelerini şekillendirmeniz yeterli olacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Uzun ve Dalgalı Saç Modelleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Melisa Kaner dedi ki:

  mukemmel olmus

 2. Ulku Bilgi dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

 3. Ceyhan Fahri dedi ki:

  Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

 4. Iffet Mumcu dedi ki:

  bekliyorum yeni yazinizi

 5. Gulsah Kartal dedi ki:

  bu modelden baska var mi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git