Ünlülerin Saç Modelleri | Saç Renkleri

Ünlülerin Saç Modelleri | Saç Renkleri
31 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 680 kez okundu.

Açelya Topaloğlu Saç Modelleri | Saç Rengi

Açelya Topaloğlu televizyon dünyasında yüzünü yeni gösteren bir oyuncudur. Bu sebeple saç rengindeki değişiklikleri çok fazla gösterme fırsatı olmamıştır. Saçlarını hep doğal haliyle kıvırcık olarak kullanan güzel oyuncu daha öncelerde saçlarını hiç düz şekilde kullanmamıştır. Doğal olarak kıvırcık olan saçlarını perma yaptırarak daha doğal bir kıvırcık saç elde etmiştir. Saçlarının rengini ise öncelerde kestane renginde koyu renkler tercih ederek boyatmış daha sonralarda kendisine en çok yakışan turuncu rengine boyatmıştır. şimdilerde saçları son zamanların trend rengi olan portakal kabuğu saç rengi gibi turuncudur. Saçlarının kıvırcıklığını ve turuncu rengini kendisine çok iyi yakıştırmaktadır. Saçlarındaki bu değişikliği onu en çok göz önüne çıkartan değişiklik olmuştur.

Aslı Enver Saç Modelleri | Saç Rengi

Aslı Enver son zamanlarda Penti reklamlarında boy göstermeye başladı ve her zaman olduğu gibi saçlarını açık renklerde tercih eden güzel bir oyuncudur. Saçlarının rengini yüzlerindeki minik çillerine uyumlu olarak seçmeyi sever. Eski zamanlarda saçlarını açık tonlarda seçen oyuncu ilk zamanlar renk olarak balköpüğü saç rengini tercih etmiştir. Öncesinde saçlarını doğal dore rengi tercih etmiştir. Daha sonralarda saçlarını karamel tonlarda açık karamel rengini tercih ederek boyatmıştır. Saçlarını her dönem modern saç rengine göre değiştiren oyuncu bir dönemde saçlarını biraz daha koyu bir renk olarak çikolata kahverenginde boyatmıştır. Saçlarını küllü kahve ile değiştirmiş son olarak günümüzde saçlarını küllü karamel olarak tekrar açık tonlarda tercih etmiştir. saçlarını ten rengine uygun olarak seçmeyi tercih etmiş ve aynı zamanda trend saç renklerini de takip etmiştir.

Demet Özdemir Saç Modelleri | Saç Rengi

Güzel ve başarılı oyuncu Demet Özdemir ekranın yeni yüzlerindendir. Koyu kahverengi saçları ve doğal duruşu ile dikkat çeken oyuncu, kariyerinin başlarında abartılı olmayan daha sade saç renklerini tercih etmiştir. Sade ve duru güzelliğini doğal saç renklerini seçerek ortaya çıkarmıştır. Koyu kestane rengi de severek kullanan oyuncu, saçlarının aralarına ışıltı attırarak güzelliğini tamamlamıştır. Modayı yakından takip eden başarılı oyuncu saç modellerinde klasik tipleri seçmiştir. Genel olarak uzun saç modelleri tercih eden oyuncunun katlı kakül kesimleri kullandığı da dikkat çekmektedir. Şimdilerde ise aynı klasik saç modelini kullanmayı sürdüren başarılı oyuncu, 2018 yılını da kendine özgü havası ile modasını bütünleştirerek devam ettirmektedir.

Fatoş Seğmen Saç Modelleri | Saç Rengi

Fatoş Seğmen saçlarında açık tonlar tercih eden ve saçlarını genel olarak hep uzun su dalgası şeklinde kullanan bir kadın oyuncudur. Saçlarını çok öncelerde siyah olarak kullanmıştır. Kendi saç rengi olan bu siyah saç rengini biraz koyulaştırmıştır. Daha sonra ise saçlarını açık tonlarda kullanmayı tercih etmiştir. Karamel ve küllü kahverengini karıştırarak ombre saç sitilini kullanmıştır. Çok eskiden yaptığı şimdilerin en moda saç stilini daha sonra değiştirmiştir. Saçlarında trend saç renklerini uygulamaya devam etmiştir. Bir dönemde ise saçlarını dore sarı ve dipleri bakır renginde olara karşımıza çıkmıştır. Bu saç rengini uzun müddet kullanmıştır. Daha sonra ise saçlarını küllü kahverengi ve dore rengini karıştırarak açık karamel bir ton elde etmiştir. Bu rengini de uzun süre kullanmıştır.


Ülkü Duru Saç Modelleri | Saç Rengi

Ülkü Duru ‘Aliye’ dizinde ki Nusret karakteri ile tanınmaktadır. Ülkü Duru kısa saç modelini seven ve tercih eden ünlüler arasındadır. Kısalık olarak kulak hizası ve daha kısa saçlar tercihidir. Rol aldığı ‘Aliye’ dizisinde acı kahve ve koyu kızıl rengini saçlarında tercih etmiştir. 2017 yılının kısa dalgalı bob saç modelini ve düz kesilmiş kısa küt modeli kullandığı modeller arasındadır. Şu sıralarda da çok uzun olmayan saçı acı kahverengindedir. Koyu renklerin çok yakıştığı güzel oyuncu kendi modasını yaratıp başka isimlere örnek olmaktadır. Kibar ve şıklığı ile dikkat çeken oyuncu, çok eksi zamanlarda da  bakır kahverengi saçlarıyla stilinde farkını ortaya çıkarmayı başarmıştır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Ünlülerin Saç Modelleri | Saç Renkleri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Bengi Karan dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Pak Tufan dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 3. Arsal Bozdag dedi ki:

  modeller çok güzel

 4. Ceren Ata dedi ki:

  mukemmel olmus

 5. Gulus Cumali dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 6. Emek Taskiran dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git