Trend Erkek Saç Modelleri


Trend Erkek Saç Modelleri
3 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 96 kez okundu.

2019 yılına az bir zaman kalmışken sizler için erkek saç stillerinden bahsedeceğiz. Sıklıkla doğal ve salaş görünüm olan modeller trendler arasında beliriyor. Genellikle orta uzunlukta kullanılan saç modellerinde maskülen bir havanın hakim olduğunu görüyoruz. Sende saçlarında havalı bir değişiklik yapmak istiyorsan aşağıda hazırladığımız modellerden sana uygun olanını kendine göre seçebilirsin.

Asimetrik Saç Kesimi

Son zamanların saç trendleri arsında yer alan, tek tarafın kısa, diğer tarafın uzun olduğu saç modelleri erkekler tarafından çok moda olan bir saç stilidir. Sen de saçlarını kestirmek yerine farklılık oluşturarak yani uzatarak saçlarının güzelliğini ortaya çıkarabilirsin. Buklelerinin bozulmaması ve daha uzun süre etkisi sürsün istiyorsan saç şekillendirici köpüklerden yararlanabilirsin. Böylece buklelerini sabitleyerek daha salaş ve doğal stilinle herkesi etkileyeceksin. Erkek saç modelleri genellikle çok uğraş gerektirmiyor.

Ön Kısımları Uzun Saç Modeli


Saçlarının hepsini uzatmak istemiyorsan sadece önde kalan saçlarını uzatabilirsin. Böylelikle çok havalı bir saç stiline sahip olacaksın. Bu saç stilini ise genellikle düz saçlara sahip olanlara tavsiye ediyoruz. Saçlarının önünü istediğin tarafa ayır ve sabitle. Eğer dağınık saç stilinden hoşlanıyorsan saçlarını parmaklarınla karıştırıp, bu şekilde dağınık görüntüye sahip olabilirsin.

Orta Boy Saç Kesimi

Gür ve orta uzunlukta saçların varsa 2018 yılında trend olan bu model 2019 yılında da devam edecek olan bu modelle çok dikkat çekeceksin. En çok tercih edilen saç modellerinden olan bu saç stilinin kullanımı da çok kolaydır. Saç modeli erkek olarak araştırma yaptığında bu modeli mutlaka göreceksin. Duştan çıktıktan sonra saçlarının nemini havlu ile al ve saçlarını yandan ayır. Son olarak saç spreyi kullanarak saçlarının kabarmasını engelleyebilirsin.

Keskin Saç Stili

Saçlarınızı iki yandan kazıtın ve ortasını uzun bırakın. Bu şekilde çok havalı bir görünüme kavuşacaksınız. Bu modeli bir kez denerseniz eğer, uzun süre vazgeçemeyeceğinizin garantisini veriyoruz.

Karmakarışık saç stili

 

Saçlarınızın ön kısımlarının uzun olduğu bir kesim veya saçlarınız dalgalıysa bu saç modeli sizin için gelsin. Saçlarınızı ön kısmına az biraz şekillendirici krem sürün ve parmaklarınızla saçlarınıza dağıtın. Daha sonra yuvarlak bir fön fırçasıyla ön kısımda duran saçlarınızı sar ve dışa doğru fön çekin. Son işlem ise oluşan dalgayı dağıtmak olacak.

Topuz stili

Aslında  en çok önem taşıyan erkek saçlarından “man bun” olarak anılan topuz stilleri uzun saçlı erkekler arasında çok konuşulmakta. Eğer bende bu popülerliği denemek istiyorum diyorsanız, saçlarınızın en azından kulağınıza kadar geldiğine emin olun. Saçlarınız zaten uzunsa, ensenizin üstünden saçlarınızı toplayın ve burgu oluşturun. Son olarak lastik tokayla sabitlemek olacak. Hepsi bu kadar.

Dağınık dalgalar

Şekillendirici olarak jöleyi saçlarınıza uygulayın ve arka kısımdan geriye doğru şekillendirin. Daha sonra saçlarınızı ön kısımdan tutam tutam parmaklarınıza dolayın ve bukle alması için ufak bir uğraş gösterin. En sonda ise bütün saçlarınızı ellerinizle dağıtın.

Geriye doğru stil

Özellikle Justin Timberlake, undercut kesim saçlarında geriye doğru bir stili çok kullanıyor. Saçınıza jöle uygulayın ve geniş dişli bir tarak yardımıyla geriye doğru tarayın. Saçlarınız elektriklenirse eğer, kremlerden yardım alabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git