Sakalını Değiştirmek İsteyen Erkekler İçin Top Sakal Modelleri


Sakalını Değiştirmek İsteyen Erkekler İçin Top Sakal Modelleri
14 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.604 kez okundu.

Top sakal modelleri erkekler için en gözde sakal modellerinden bir tanesi top sakaldır. Çünkü en büyük özelliği erkeği modern ve elit bir şekilde göstermesidir. Eğer ki yüz yapınız top sakal modellerini destekliyorsa o zaman kombine edeceğiniz güzel bir kıyafetle sizi ciddi anlamda bir tarz haline de getirecektir. Top sakal bir erkeği bakımlı göstermenin en güzel yoludur. Çünkü sakalın güzel görünmesi için bakım yapılması gerekmektedir.

 

Top Sakal Modelleri 2017

Günümüz aslında erkeklerin kendileriyle daha fazla uğraştıkları ve bunun içinde sürekli olarak ilgiyi üzerlerinde hissetmek istedikleri bir dönem ve bu nedenle top sakalı yalnızca bir sakal olarak nitelendirmemek gerekir. Top sakalı ön plana çıkaracak olan en önemli şey kıyafet tercihleridir. Onu yüzünüzde o kadar güzel bir şekilde sergileyebilirsiniz ki bir takım elbiseyle de spor bir kıyafetle de her şey çok güzel olacaktır.

Top sakal modelleri yapmak isteyenler için en önemli konulardan bir tanesi sakalın çıkış şekli ve de kişinin yüz yapısıdır. Kısa bir çene yapınız varsa o zaman top sakalın boyutunu biraz daha uzun tutmanız gerekir böylelikle yuvarlak olan yüz yapınızı da biraz daha uzatmış olursunuz. Bu erkeğin aslında yüzünde yapmış olduğu hilelerden bir tanesidir. Ancak sivri bir çeneye sahipseniz o zaman top sakalınızı daha kısa yani kirli denilecek seviyeye kadar çekmeniz gerekir.


 

Top Sakal Çeşitleri

Genellikle bayanlar top sakala sahip olan erkekleri daha çekici bulurlar çünkü ayrı bir elit ve karizma kattığı için erkeği daha zengin ve çekici gösterir. Erkeklerin günlük yaşantıları ve de özel günlerinde bu tercih onlarında kurtarıcısı olmuştur. Çünkü parlak suratla bir görünüm aynı zamanda erkeği olgunluğundan biraz daha geri plana itekleyerek çocuksu bir görünüm sağlamasına neden olur. Bir erkekte bunu kesinlikle tercih etmez.
Top sakalı yukarıda bahsettiğimiz gibi tek bir karede ele almamanız gerekli çünkü kimde bulunuyorsa onun da tarzını az çok belli eder. Buna kısaca sakal modelleri bir erkeğin yaşam tarzını da belirleyip karakterine uyum sağlaması demektir. Top sakallı olmak demek aynı zamanda kişinin karakteristik yapısının da biraz daha ön plana çıkması demektir. Uygulayacağınız sakal modellerine uygun erkek saç modelleri için sayfamızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

Galerimize göz atabilirsiniz…

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Sakalını Değiştirmek İsteyen Erkekler İçin Top Sakal Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Goksu Gulen dedi ki:

    bu modelden baska var mi

  2. Kamer Guven dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

  3. Ceren Ata dedi ki:

    modeller çok güzel

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git