Tokalı Gelin Saçı Modelleri


Tokalı Gelin Saçı Modelleri
10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 6.709 kez okundu.

Tokalı Gelin Saçı Modelleri

 

Düğününüzde kullanacağınız saça karar vermek oldukça zor bir tercihtir. Ancak bu tercihinizi kolaylaştıracak etkenleri bilirseniz hem sizin için doğru saç modelini bulabilir hem de kararsızlık yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Düğününüz için saç seçiminizi etkileyecek faktörler yüz şekliniz, düğününüzün konsepti, gelinliğinizin modeli, duvağınız ve beklentilerinizdir.

 

Eğer sizin beklentileriniz saç modelinizde sıradanlıktan uzak bir sonuçsa tokalı gelin saçlarına mutlaka göz atmalısınız. Bu modeller hem kır düğünlerine hem de salon düğünleri uygun olmasıyla da avantaj sağlıyor.


 

Peki hangi gelin saçı modellerini toka ile kombinleyebilirsiniz?

Toka hemen her gelin saçı modelinde uygun bir aksesuardır. Mesela saçlarınızı tepeden topuz yaparak topuzunuzun hemen üstüne şık bir toka takabilirsiniz. Ya da enseden yaptığınız topuz modeller için kulak hizanıza takacağınız modeller son derece şık duracaktır.
Örgülü ya da at kuyruğu modeller için tokanın kendisi bir tutturma aracı olarak kullanılabilir ya da örgünün arasında sıkıştırılabilir.

Bunların yanında başınızı bir bant gibi saracak ya da önden arkaya doğru uzanan taç gibi modelleri de tercih etmek mümkün. Bu model tokalar daha ziyade salaş saç modelleri için uygun olacaktır.
Toka seçiminizi etkileyecek bir diğer önemli etken duvaktır. Duvağınız ile tokanızın uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde duvağınız tokanızı ve saç modelinizi kapatabilir ya da fazla abartılı gözükebilir. Tokalı modeller için ideal olan enseden tutturulan duvaklardır.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Tokalı Gelin Saçı Modelleri Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Sibel Bilge dedi ki:

  elinize saglik

 2. Ovunc Akbulut dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 3. Sefa Sen dedi ki:

  elinize saglik

 4. Ovunc Akbulut dedi ki:

  mukemmel olmus

Sayfa başına git