Teniniz Kumralsa; Bu Saç Modellerine Mutlaka Bakın


Teniniz Kumralsa; Bu Saç Modellerine Mutlaka Bakın
19 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 6.817 kez okundu.

Kumral Tene Yakışan Saç Kesimleri

Kuaförler kadınların bazen dertleşmek bazen bir değişiklik yapıp rahatlamak bazen de sadece kendilerini daha iyi hissetmek için gittikleri yerlerdir. Ancak kuaförden mutlu çıkmak her zaman mümkün olmuyor. Eğer kuaförden mutlu çıkmak istiyorsanız ne istediğinizi bilmeli ayrıca yüz şeklinize, ten renginize, yaşınıza ve statünüze uygun saç modelleri hakkında fikir sahibi olmalısınız. Aksi halde biraz değişiklik yapmak ya da kendinizi iyi hissetmek için gittiğiniz kuaförden son derece mutsuz çıkabilirsiniz.

Saç kesiminden mutlu olmanın bir diğer önemli kriteri de ten rengidir. Saçlarınızın rengi yalnızca teninizle değil saç kesim modelinizle de uyumlu olmalıdır. Bu yazımızda kumral tene uygun saç renkleri ve modellerinden bahsedeceğiz.

Kumral tenli olanlar pek çok saç rengini kullanabilecekleri için şanslıdırlar. Çene hizasında kesilmiş karamel, bakır ya da sarı saçlar oldukça iyi tercihler olacaktır. Ancak bunun yanında sakıncalı renkler de vardır. Mesela saçlarınızı siyah boyatmak istiyorsanız saç kesiminiz omuz hizasında ya da daha uzun, kat vermeye, su saldası, örgü gibi farklı saç modelleri yapmaya uygun olmalıdır. Aksi halde zaten teninize göre koyu olan bir saç rengini, saç kesiminizle de destekleyerek çok sert ve pek de hoş olmayan bir görüntüye ulaşırsınız.
Eğer saçlarınız kızılsa, bu defa da son derece modern saç kesim modellerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde demode bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Kumral tene yakışan saç stilleri / GALERİ

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Teniniz Kumralsa; Bu Saç Modellerine Mutlaka Bakın Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Pak Tufan dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git