Ten Renginize Yakışan Saç Modelleri


Ten Renginize Yakışan Saç Modelleri
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 341 kez okundu.

Kadınlar ten rengine göre saç rengi seçimi yaptıktan sonra artık ten rengine yakışacak saç modelleri arayışına gireceklerdir. Koyu ten, açık ten, buğday ten her renge sahip olabilirsiniz önemli olan kendinize yakışan saç modelini yaparak güzel olmaktır. Sizde ten renginize yakışan modelleri yazımızı okuyarak size en çok yakışan modelleri yapıp dikkat çekebilirsiniz. Alımlı bir kadın olmak için kesinlikle saçlarınızın bakımlı ve yapılı olması gerekiyordur. İnsanlar ilk göz temaslarında saç renginize ve modelinize bakarlar. Eğer bakımlı bir kadınsanız her girdiğiniz ortamda herkes tarafından ilgi görebilirsiniz. Ten renginize yakışan saç modelleri arasından size en yakışacak modeli yaparak herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

Ten Renginize Yakışan Saç Modelleri

Açık Tenli Kadınlar İçin Saç Modelleri

Açık tenli kadınlara hemen hemen her renk yakışmaktadır. Açık tenli kadınlar daha çok koyu renkleri seçerek tamamen ten renklerini ortaya çıkarırlar. Açık tenli kadınlar için saç modeli seçiminde tercihinizi daha çok salaş örgüler veya çeşitli topuzlardan yana kullanabilirsiniz. Saçınıza yapacağınız balıksırtı örgü ile ten renginizle saçınızın uyumunu ortaya çıkarabilirsiniz. Açık tenli ve sarışın bir kadınsanız daha sempatik modeller yapmanızı tavsiye ederiz. Bu modeller arasında tercihiniz dağınık bir topuz veya hareketli bukleleri şekillendirmek olabilir. Açık tenli ve koyu renk saçlara sahipseniz daha toplu modelleri tercih etmelisiniz. Saçlarınıza atkuyruğu veya estetik topuzlar yaparak oldukça alımlı bir görünüm elde edebilirsiniz.


Esmer Tenli Kadınlar İçin Saç Modelleri

Esmer kadınlar genellikle saç renginde orta tonları kullanırlar. Açık renk tonunda saç rengine sahipseniz esmer ten saç modelleri arasından saçlarınızın ön planda olduğu modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller arasından düz fön veya dalgalı maşa modellerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın ve ten renginizin uyumunu ön plana çıkarmak için saçlarınızda daha akıcı ve düz modeller kullanmalısınız. Düz fönlü saçlarınızın ön kısımlarını toparlayarak arkada örgü şekilleri oluşturabilirsiniz. Esmer ten rengine sahipseniz ve koyu renk saçlarınız varsa saçlarınızı toplamanız gereklidir. Çünkü ten renginiz ve saçlarınızın rengi koyu olduğu yüzünüzü ön plana çıkarmanız gereklidir. Saçlarınıza topuz modelleri ve örgü modelleri yaparak yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarın.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Ten Renginize Yakışan Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Bengi Karan dedi ki:

    bu modelden baska var mi

  2. Ulku Yakin dedi ki:

    güzel öneriler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git