Söz ve Nişan İçin Saç Modelleri


Söz ve Nişan İçin Saç Modelleri
5 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 5.015 kez okundu.

Söz İçin Saç Modelleri

Hayatınızın aşkını bulup nihayet evlenmeye karar verdiyseniz önünüzde zorlu bir yol var demektir. Söz, nişan, düğün hazırlılıkları derken epey yorulacak ve kararsız kalacaksınız. Sözde hangi elbiseyi giymeliyim, hangi gelinliği seçmeliyim, hangi düğün salonunu tutmalıyım, davetliler kimler.. pek çok soruyla karşılacaksınız. Ancak endişelenmeyin. Bu aşamalar arasında en kolay karar vereceğiniz söz aşamasıdır.


Nişan Başı Saç Modelleri


Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri


Söz genellikle aile arasında ve evde yapıldığı için abartısız modellerden yana tercih yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak sade bir tercih yapayım derken günlük bir tercihe kaçmamaya da dikkat etmelisiniz ki özensiz görünmeyin. Ancak bu dengeyi tutturmak biraz zor olabilir. İşte bu nedenle bu yazımızda size söz merasiminizde kullanabileceğeniz saç modeliyle ilgili tavsiyelerde bulunacağız.

Söz için seçebileceğiniz biri topuz biri de at kuyruğu iki farklı modelden bahsedeceğiz. Topuzdan başlayacak olursak salaş ya da ıslak hangi görünümü istiyorsanız karar verin ve saçınızı tepeden ya da enseden toplayın. Önemli olan topuzunuzun konumu değildir. Önemli olan eğer salaş bi görünüm tercih ettiyseniz bunu saçlarınızı hacimlendirerek ve bukleleri ya da örgüyü oldukça özenli biçimde yaparak merasime uygun hale getirmektir. Ya da ıslak görünümü tercih ediyorsanız meseleyi abartıp evde yapılacak bir merasime uygun düşmeyecek bir abartıya kaçmamaktır.Gelelim at kuyruğu modellere. Bu modeller için de dikkat etmeniz gereken temel noktalar aynıdır. Burada önemli olan etken elbisenizdir. Yakası kapalı modeller ile at kuyruğu tercih etmemeye özen gösterin.

 


GALERİMİZE mutlaka göz gezdirin.Resmin birine tıklamanız yeterli.

 

 

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Söz ve Nişan İçin Saç Modelleri Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Sefa Sen dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 2. Tulin Boran dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 3. Bengi Karan dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 4. Kutsal Mumcu dedi ki:

  harika

Sayfa başına git