Söz ve Nişan İçin Saç Modelleri

Söz İçin Saç Modelleri

 

 

Hayatınızın aşkını bulup nihayet evlenmeye karar verdiyseniz önünüzde zorlu bir yol var demektir. Söz, nişan, düğün hazırlılıkları derken epey yorulacak ve kararsız kalacaksınız. Sözde hangi elbiseyi giymeliyim, hangi gelinliği seçmeliyim, hangi düğün salonunu tutmalıyım, davetliler kimler.. pek çok soruyla karşılacaksınız. Ancak endişelenmeyin. Bu aşamalar arasında en kolay karar vereceğiniz söz aşamasıdır.

2017 söz saçı
bayanlar için saç modelleri
kolay söz saçı 2017
kolay söz saçı
en iyi söz ve nişan saçı
en beğenilen saç modelleri, nişan için saç modelleri
bayan saç modelleri
bayan saç
kolay söz saçı 2018
nişan için saç modelleri
söz 2017 saçlar
söz için saçlar
söz için saç modelleri
söz için saç modelleri 2017
söz ve nişan saç örnekleri bayan
söz saçı
örnek söz saçı
söz ve nişan saç modelleri
söz için saç modelleri
söz için saç modelleri sac modellerimiz.com

 


 

Nişan Başı Saç Modelleri


Gelin Saçı Modelleri 2017 Düğün Saç Kesimleri


Söz genellikle aile arasında ve evde yapıldığı için abartısız modellerden yana tercih yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. Ancak sade bir tercih yapayım derken günlük bir tercihe kaçmamaya da dikkat etmelisiniz ki özensiz görünmeyin. Ancak bu dengeyi tutturmak biraz zor olabilir. İşte bu nedenle bu yazımızda size söz merasiminizde kullanabileceğeniz saç modeliyle ilgili tavsiyelerde bulunacağız.

 
Söz için seçebileceğiniz biri topuz biri de at kuyruğu iki farklı modelden bahsedeceğiz. Topuzdan başlayacak olursak salaş ya da ıslak hangi görünümü istiyorsanız karar verin ve saçınızı tepeden ya da enseden toplayın. Önemli olan topuzunuzun konumu değildir. Önemli olan eğer salaş bi görünüm tercih ettiyseniz bunu saçlarınızı hacimlendirerek ve bukleleri ya da örgüyü oldukça özenli biçimde yaparak merasime uygun hale getirmektir. Ya da ıslak görünümü tercih ediyorsanız meseleyi abartıp evde yapılacak bir merasime uygun düşmeyecek bir abartıya kaçmamaktır.

Gelelim at kuyruğu modellere. Bu modeller için de dikkat etmeniz gereken temel noktalar aynıdır. Burada önemli olan etken elbisenizdir. Yakası kapalı modeller ile at kuyruğu tercih etmemeye özen gösterin.

Yorum yapılmamış

Yorumlar Kapalı

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"