Siz uğraştırmayacak basit gelin saç modelleri


Siz uğraştırmayacak basit gelin saç modelleri
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 4.547 kez okundu.

Kolay Gelin Saçı Modelleri

 

Düğünler hayatımızın en önemli ve mutlu günlerinden birdir ve bu özel günde hepimiz kusursuz görünmek isteriz. Doğru gelinlik, doğru ayakkabı, makyaj, saç, aksesuarlar.. Her ayrıntıyı düşünür ve en doğru kararı vermeye çalışırız. Ancak işin asıl zor kısmı saç ve makyajdır. Gelinliğinizi, ayakkabınızı ya da aksesuarlarınızı çoktan almışsınızdır ve hazırdır ancak saç ve makyajınız düğüne saatler kala hazırlanır. Ve maalesef düğün gününüzün büyük bir kısmı kuaförde geçer.

Eğer sizde düğün gününüzü kuaförde geçirmek istemeyenlerdenseniz yapımı ve kullanımı kolay gelin saçı modelleri ile kusursuz görünüme kısa yoldan kavuşabilirsiniz. Bu yazımızda düğününüzde tercih edebileceğiniz kolay gelin saçı modelleri hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

 


Tabi ki bunlardan ilki ve en çok tercih edileni topuz gelin saçı modelleri. Üstelik kolay yapımı sayesinde sizin için de iyi bir tercih olacaktır. Topuz modeller duvağınızın konumuna ve gelinliğinizin modeline göre tepede ya da ensede olabilir. Birkaç örgüyle hareketlendireceğiniz ensede toplanmış salaş bir topuz kır düğününüzle harika uyum sağlayacaktır. Ancak bu model için duvağınızın enseden tutturulmalıdır. Aksi halde saçınızı kapatır.

Tercihiniz daha şık bir salon düğünününden yanaysa tepeden ve sıkı toplanmış bir topuz daha iyi bir tercih olacaktır. Ayrıca bu modeller askılı gelinliklerle uyum sağlayarak şıklığınızı tamamlamaya yardımcı olur.

Elbette düğün saçı deyince en önemli detay saçlarınızın gün boyu bozulmamasıdır. Bunun için sprey kullanmayı ihmal etmeyin.

 

Galerimize mutlaka göz atın.Resimlerden birine tıklamanız yeterli.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Siz uğraştırmayacak basit gelin saç modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sefa Sen dedi ki:

    Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

  2. Aysun Demir dedi ki:

    mukemmel olmus

Sayfa başına git