Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır?


Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır?
2 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 357 kez okundu.

Bir kadına baktığınız zaman en ilk saçları dikkat çekmektedir.  Kadınlarından en önem verdikleri ve en hassas oldukları konu ise saçlarıdır. Biz kadınlar saçlarımız üzerinde sürekli düşünüp ve canımız sıkıldıkça değişiklik yapmak isteriz. Kadının ruhunu yansıtan saçlar, kesimine ve rengine göre nasıl bir karakter taşıdığımızda yansıtır. İnsanın varoluşundan bu yana ve insan olduğu sürece asla bitmeyecek, tükenmeyecek olan bu sektörde size neyin yakıştığını bulmak çok da zor değil. Tabiki birçok kadının vazgeçilmezi tartışmasız Siyah saçtır. Siyah saç rengini hangi kadınlar kullanmalıdır, siyah saç aslında sertliği, baskın karakteri ve cesurluğu ifade eder. Cesur kadınlar her zaman siyah saç kullanmaktan yanadır.

Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır

Araştırmalara göre Türkiye’nin %62sinin siyah saç kullandığı söylenmektedir. Çoğunluğu doğuştan olmakla birlikte, koyu saç rengine sahip kadınlarda, saçlarını siyaha boyatmaktan yanadır. Siyah saç Türkiye’de olduğu kadar da dünyada yaygın saç rengidir.  Yaygın olan bu saç renginin cezbediciliği herkes tarafından bilinmektedir. Bu saç rengi kendine öz büyücülüğüyle herkes tarafından dikkat çekilmektedir.  Siyah saç gücü ve enerjiyi temsil eder. Farklı bir renk kullanıyorsanız siyah saç rengine döndükten sonra tabiri caizse kediyken kaplana dönüşebilirsiniz.

Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır


Bu Saçı Kullanmak Diğer Saç Renklerine Göre Daha Kolay Görünür;

Aslında siyah saç kullanmak oldukça zordur. Saçınızı her zaman parlak tutmak ve dip boya olayıyla sürekli uğraşmak durumundasınız. Gel gelelim siyah saç rengini hangi kadınlar kullanmalıdır? Renk farketmezsizin saçınızı boyatmaya karar vermeden önce size yakışır mı bunu önce kendinize sormalı daha sonra çevrenizden yorumlar almalısınız. Olumlu yorumlar sonucunda ten renginiz ve saç yapınızın bunu kaldırıp kaldıramayacağını öğrenmelisiniz. Siyah saç rengini hangi kadınlar kullanmalıdır, Kuşkusuz siyah saç renginin en çok yakıştığı ten rengi açık (beyaz) tendir.

Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır

Beyaz tenli bir kadınsanız ve saçlarınız siyahsa dikkat çekmekte üzerinize yoktur diyebiliriz.  Beyaz tenli ya da buğday ten dediğimiz hafif kumral kadınlarda siyah saç rengi oldukça doğal ve gizemli görünmekte. Esmer kadınlara da bu renk tabiki yakışmakta fakat esmer bir kadınsanız ve siyah saç rengi kullanıyorsanız daha çok makyajla saçlarınızı ön plana koymak zorunda kalabilirsiniz. Esmer kadınlar için koyu değil, açık renkleri öneriyoruz.

Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Siyah Saç Rengini Hangi Kadınlar Kullanmalıdır? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Eren Menderes dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

  2. Goksu Gulen dedi ki:

    Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

Sayfa başına git