Siyah saç modelleri erkek


Siyah saç modelleri erkek
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 631 kez okundu.
Siyah saç modelleri erkek”Esmerliğe özenilmese solaryum icat olur muydu?” diye sorarlar, bir afallarsın. E olmazdı çünkü!

Siyah saç modelleri erkek

 

Sarışınlar farkedilir, tarzdır ve farklıdır tamam. Bunu kabul ettik. Ama esmerlik bir duruş ve asalettir. Sen de kendine en uygun siyah erkek saç modelleri arıyorsan ve bu sayfadaysan çok şanslısın demektir. Sana en uygun olanı bulabileceğin siyah saç modelleri bulduk!

Siyah erkek saç modelleri

 

Siyah dalgalı saç modelleri erkeklere çok yakışıyor. Dalgalı derken perma gibi dalgadan bahsetmiyorum. Hani şu son moda yanlar kısa üstler uzun bıraktığınızda saçının üst kısmı hafif dalgalı kalıyor ya, bırak o öyle kalsın ve havana hava katsın.


Siyah saç modelleri erkekler kullanırken mutlaka ya kirli sakal ya da tamamen uzun sakal kullanmalıdırlar. Saçının uzunluğu ve yüzünün şekline göre bu tamamen senin seçimine kalmış.

Uzun, kısa, düz, dalgalı her kesimde siyah saç en kullanışlı renklerdendir. Yaş ilerlediğinde beyazlar ortaya çıktığında bile ne kadar karizmatik bir görüntüye ulaştığınızın farkında mısınız?

Siyah dalgalı saç modelleri erkek

 

“Yaşım böyle kalsın, ama o grilikten istiyorum” diyorsan erkekler içinde gri geçici ya da kalıcı boyalar var. Biraz kendinde değişikliği seviyorsan neden olmasın? Siyahların arasındaki o belli belirsiz grilik harika duracaktır!

BU KONUDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR?

Türk erkek saç modelleri

 

Erkek siyah saç modelleri

Küçük bir öneri daha; eğer beyaz tenliysen de siyah saç yakışır fakat kış aylarındaysak ve daha koyu bir tene sahip olmak istiyorsan bazı solaryum merkezlerinde genellikle erkeklerin kullandığı omuz üzerinden yukarısı için makineler var. Esmerliğini önplana çıkarmak istersen bu da senin için bir fikir olsun.

Hadi şimdi senin için seçtiğimiz erkek siyah saç modellerini inceleyelim.siyah saç modelleri erkek,siyah erkek saç modelleri ,siyah dalgalı saç modelleri erkek ,erkek siyah saç modelleri

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Siyah saç modelleri erkek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Berna Ertegun dedi ki:

    harika

  2. Kamer Guven dedi ki:

    bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

  3. Pervin Dal dedi ki:

    modeller çok güzel

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git