Sıkı saçlara sahip beyler için saç modelleri


Sıkı saçlara sahip beyler için saç modelleri
6 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 729 kez okundu.

Sıkı saç modelleri erkek:Günümüzde herkese yakıştığını düşünmediğim sıkı saç modelleri erkeklerin bir çoğunun tercih sebebi artık.  Kısa, hafif gölgeli duran sıkı bir şekilde ve saç sıklığını ortaya çıkaran “jilet gibi” tabirini net bir şekilde kullanabileceğiniz modeller oldukça kullanışlı gözüküyor.

Sıkı saç modelleri erkek

Örneğin; jöleyi çok fazla kullanan ve saçlarını yatırmak zorunda kalan birisi bu saç modelini tercih edebilir. Saçı kıvırcık olan ve bundan memnun olmayanların yüzünü güldüren bir modeldir. Koyu saçlı erkeklerde ise saçı eğer seyrekse daha yoğun gösterdiği için tercih edilebilir. Kısa bir model olduğundan dolayı saç yok gibi gözüküyor diye düşünmeyin kısadan uzuna doğru bir kesim olduğu için enseden doğru kesinlikle daha fazla saç varmış gibi gözükmesini sağlıyor. Saç modelleri umursayan erkeklerin özellikle de saç kesim modelleri ve kıvırcık saç modelleri konularını incelemesini tavsiye ediyoruz.

Sıkı saç modelleri erkek

Özellikle sabah erken saatlerde uyanıp evden hemen çıkmak zorunda olduğun bir işin varsa tercih etmelisin. Ne de olsa bayanlar gibi bazı erkeklerde sabahları saçına oldukça fazla vakit ayırıyor. Ama bu model işini kolaylaştıracak aynı zamanda daha iyi bir görünüme sahip olacaksın.

Sıkı saç modelleri iki türlü kullanılabiliyor. Birinde kulak üzeri ve enseden tamamen kısa, üstlere doğru belirli bir boyda uzun bırakılarak kesiliyor. Diğerinde yine yan taraflar kısa bırakılıyor ama tam üst tarafta yoğun bir şekilde saç bulunuyor. Bu diğer seçeneği saçlarının doğal halide sık olan erkekler tercih edebilir. Aksi takdirde hoş bir görüntü olmaz. Erkeklerin en göze saç kesim stillerinden bir tanesi de kısa saç modelleri ve saç stilleridir.


 

Sıkı saç modelleri erkek

Bu saçı tercih ederken kısa olan bölümlerde saçınızı kesen kişi bazı dokunuşlar yaparak daha farklı bir tarz oluşturabilir. Şimdi aşağıdaki görselleri inceleyelim ve sıkı saç modellerinden hangisinin sana uygun olduğuna karar verelim.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Sıkı saçlara sahip beyler için saç modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Berna Ertegun dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  2. Tansel Erden dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

  3. Melisa Kaner dedi ki:

    bu modelden baska var mi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git