Sevgililer Günü İçin Saç Modeli Fikirleri


Sevgililer Günü İçin Saç Modeli Fikirleri
1 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 284 kez okundu.

Biz kadınlar kendimize özen göstermeyi oldukça severiz. Ama bazı özel günler var ki o günlerde ise hem sevdiklerimize hem de aynadaki görüntümüze kusursuz görünmek isteriz. Özellikle sevgililer günü gibi çiftlerin aşklarını doruklara çıkardığı günlerde kıyafet, saç, makyaj olarak kusursuzluğu yakalamak adına oldukça büyük çabalar göstermekteyiz. Her kadın güzeldir. Her kadın bakımlıdır her kadın güzel ve bakımlı olmayı hak ediyor. Daha önceki yazılarımızda kıyafet ve kombin önerilerinde bulunmuştuk. Bu yazımızda ise sevgililer günü için saç modeli fikirleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sevgililer Günü İçin Saç Modeli Fikirleri

Uzun Saçlı Kadınlar İçin Saç Modeli Fikirleri

Uzun saçlı kadınlar için geniş bir model yelpazesi bulunmaktadır. Bunların içinde önemli nokta ise modaya ve trendlere uygun olmasıdır. Birkaç modele göz atalım

  • Örgülü Modeller: örgülü modeller modasını asla kaybetmeyen ve uzun saçlı kadınların çok sık tercih ettiği bir modeldir. Afrika örgüleri, Helen stilleri ve klasik örgüler ile gecenize şık bir dokunuş yaratabilirsiniz.
  • Topuzlu modeller: İster dağınık ev topuzu isterseniz de enseden sıkıca toplanmış saçlarınız ile yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz.
  • At Kuyrukları: Tepeden sıkıca toplayabilir ya da enseden toplayarak yine yüzünüzü ön plana çıkarabilirsiniz.
  • Açık Dalgalı modeller: Bu modeller ile saçlarınıza doğal dalgalar verebilir şık ve doğal görünümler elde edebilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Saç Modeli Fikirleri


Kısa Saçlı Kasınlar İçin Saç Modeli Fikirleri

Kısa saçlı kadınlar için de birçok saç modeli fikri bulunmaktadır. Özellikle sevgililer günü için saç modeli fikirleri adı altında sizlerle birkaç tüyo verelim;

  • Doğal dalgalı saçlar: Saçlarınıza maşa veya düzleştiriciniz ile vereceğiniz küçük dalgalar ile hacimli ve doğal görünümlü saçlarınız ile gecenin prensesi olabilirsiniz.
  • Yarım Toplanmış Minik Topuzlar: Bu modeller ile saçlarınızı ikiye ayırıp küçük şirin topuzlarla hem modern hem de doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Örgülü Modeller: Uzun saçlarda kullanılan örgü modelleri kısa saçlı kadınların da tercihleri arasında yer almaktadır. Sevgililer günü için saç modeli fikirleri arasında sıkça tercih edilen bu modeli saçlarınızın iki yanından minik örgülerle tamamlayabilir ve açık kalan saçlarınızı dalgalandırabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Sevgililer Günü İçin Saç Modeli Fikirleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nuran Yalcin dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git