Şekilli erkek saç modelleri


Şekilli erkek saç modelleri
19 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 870 kez okundu.

Şekilli erkek saç modelleri 

Kimi erkek saçını düz yapar bu onun için şekildir, kimisi kıvırcık yapar, kimi renk değiştirir. Bir saçın şekilli olarak sayılabilmesi için önceki saçının nasıl olduğunu bilmek gerekir. Şekilli saç modelleri erkekler tarafından beğenilse bile çok az kişi uygulamaya geçebilir. Sen hangi saçı kullanarak şekillendirmek ve farklılık yaratmak istiyorsun düşündün mü?

 

Şekilli erkek saç modellerinin bir sınırı yoktur. Tarzı da değiştirilebilir rengi de.. Buna örnek olarak son dönemde saç rengini değiştirip bizi şaşırtan Messi’yi örnek verelim. Tüm erkekler bu adamı konuştular. Resimlerde de görebilceksiniz. Bu da renk değişimiyle uygulanan şekilli bir modeldir. Ama lütfen bu saçı kendine yakışmayacağını düşünüyorsan sırf bir moda olduğu için örnek alma. Bunu hiç bir modelde yapma. Sonuçta sana yakışıyor olması da önemli.

Siyah saç modelleri erkek konumuza baktınız mı ?

 


Yeni moda olarak gözlemlediğim bir diğer modelse rasta ve saç diplerinden örgü. Zencilerde efsane durduğu bir gerçek. Ama ülkemizdede esmer erkeklerde rasta harika bir tarz yaratıyor. Dipten örgüyü ise ten rengi ne olursa olsun kendini rahat hissedeceksen kullanabilirsin.

Şekilli erkek saç modelleri 

Bu saçlar gündelik yaşantına (eğer okul ve iş hayatın varsa) uyum sağlamayabilir. Bunu göz önünde bulundurarak uygulasan senin için daha iyi olacaktır. Bazı saçların kısa vadede dönüşü olmadığı gibi, uygulamadan ve sık değişimden kaynaklı saçların ciddi anlamda yıpranabilir.

Şekilli saç modelleri erkek 

“Bu kadar uçlarda bir değişiklik yapamam” diyorsan fazladan bir cesaret örneği göstermek zorunda kalmadan doğal saçlarınla da küçük değişimler yaratarak cool ve şekilli saç modelleri yaratabilirsin.

şekilli saç modelleri erkek 

Bu modelleri merak ediyorsan hemen şimdi senin için bulduğumuz görselleri incelemeye başlayabilirsin. Sana da bir tanesi mutlaka yakışacak!

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Şekilli erkek saç modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Arsal Bozdag dedi ki:

    cok guzel olmus bence

  2. Damla Sonmez dedi ki:

    tesekkurler

  3. Ceylan Fahri dedi ki:

    Ben böyle saç kestirsem mahalleye almazlar beni be

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git