Şarkıcıların En Vazgeçemediği Tarzları

Şarkıcıların En Vazgeçemediği Tarzları
8 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.
 • Atiye Saç Modelleri | Saç Rengi

Hareketli şarkıların en sevilen sesi Atiye saçlarında en çok değişiklik yapan sanatçımızdır. Saçlarını son moda trendlere uygun olarak her yıl farklı bir renge boyatan Atiye genelde saçlarını sarı tonlarında kullanıyor. Kahve tonlarındaki saçlarına gölge attırarak küllü kahve tarzı bir renk ortaya çıkarıyor. Daha sonraları trendlere uygun olarak saçlarını kumrala boyatmış ve röfle attırmıştır. Saçlarını genelde orta boyda kat kat kesim olarak kullanan Atiye saçlarını hep kıvırcık olarak şekillendiriyor. Bunun için saçlarına perma da yaptırdığı biliniyor. Şimdilerde saçları ise son trendlere uygun olarak ten rengini de dikkate alarak koyu kestane olarak boyattı. Klip çekimlerinde dahi saçlarını kıvırcık olarak kullanan Atiye krep atılmış saçlarıyla karşımıza çıkıyor.

 • Deniz Seki Saç Modelleri | Saç Rengi

Deniz Seki saçlarını çok değiştiren bir sanatçıdır. Saçlarını eski zamanlarda çok değişik renklerde kullanmıştır. Bunlardan biri de karamel tonlarda kullandığı saç rengidir. Saçlarını kısa zaman sonra kahve tonlarında değiştirmiştir. Deniz Seki için saç rengini değiştirmek ten rengine uydurmak değil tamamen trende uydurmak anlamına geliyor. Saçlarını daha sonraları bakır kızılı tonlarında boyatmıştır. Şarap kızılı renginde saçlarını da yine kısa zaman önce kullanmıştır. Bir dönemde saçlarını küllü karamel tonlarda kullanmıştır. Bu küllü karamel saçlarını sarı ışıltıyla canlandırmıştır. Deniz Seki kısa zaman önce hapse girmeden önce saçlarını yine kızıl tonlarda kullanıyordu. Saç kesimini ise orta boyda ve kat kesimli olarak tercih etmektedir.

 • Gökçe Saç Modelleri | Saç Rengi

Gökçe saçlarını çok değiştirmemesine rağmen her dönem yine de saç renginde son trendi takip etmekten geri kalmıyor. Saçlarını sarı renk tercih eden Gökçe zaman zaman bu sarı saç renginin tonlarını değiştiriyor. Eski zamanlarda platin sarısı bir saç rengi tercih eden Gökçe aralarda saçlarını karamel tonlarda değiştirmiştir. Daha sonraları ise saçlarını yine karamel tonlarının farklı renklerinde tercih etmiştir. Saçlarını hep sarı olarak tercih etmiş bu renk tonları dışında koyu renkler tercih etmemiştir. Saçlarının kesimini ise hep uzun ve V kesim olarak tercih etmiştir. Saçlarını kısa olarak hiç kullanmadı hep uzun ve karamel sarı tonlar tercih etti. Platin sarısı ise ona en çok yakışan saç rengiydi denilebilir.

 • Gülşen Saç Modelleri | Saç Rengi

Saçlarında çok büyük değişiklikler yapan ve her dönem saç modasını sürekli takip eden bir isim Gülşen. Bütün saç renklerini saçında uyguladı desek yanlış olmaz. Ten rengine uyumlu olan tüm saç renklerini kullandı. Çok eski zamanlarda saçlarını koyu kahve olarak tercih etmiş üzerine sarı karamel balyaj attırmıştı. Bir süre saçlarını bu şekilde kullandı. Daha sonraları ise saçarını çikolata kahve tonlarında değiştirdi. Daha sonra saçlarını platin sarısı ve açık doğal sarı tonlarında boyatmayı tercih etti. Saçlarını küllü kahve de boyadıktan sonra son olarak bakır kahve tonlarında tercih etti. Günümüzde saçları koyu kahve uçları ise bakır tonlarda. Saç modelini ise her döneme göre değiştiren Gülşen saç renginde de koyu ya da açık her rengi kullanabiliyor.


 • Nilüfer Saç Modelleri | Saç Rengi

Nilüfer sesiyle olduğu kadar saçlarıyla da beğeni kazanan bir sanatçıdır. Saçlarının rengini seçerken son moda trend saç renklerini dikkate alır. Aynı zamanda saçlarının kesimini de trend saç stillerine uygun olarak seçmektedir. Çok eski zamanlarda saçlarını karamel olarak boyatmıştır. Saçlarını karamel ve bakır tonlarında seçmiştir. Çok eski zamanlarda saçlarını açık renklerde seçen Nilüfer daha sonraları koyu tonlarda tercih etmiştir. Nilüfer kısa zaman önce saçlarını çikolata kahve saç tonlarında boyatmış üzerine ise bakır röflesi yaptırmıştır. Şimdilerde saçlarını yine siyah olarak kullanmakta ve trend saç rengine sahip olmaktadır. Saç kesimini ise yine uzun ve katlı olarak saç modelleri tercih etmektedir. Saçlarını ten rengine ve yüz şekline uygun olarak değiştirmektedir.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Şarkıcıların En Vazgeçemediği Tarzları Konusuna 12 Yorum Yapıldı
 1. Sibel Bilge dedi ki:

  tesekkurler

 2. Esen Yanki dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 3. Aycan Onay dedi ki:

  gercekten cok begendim

 4. Tansel Erden dedi ki:

  Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

 5. Uysal Guney dedi ki:

  sac modelleri konusunda zirvedesiniz

 6. Gulus Cumali dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 7. Ulku Bilgi dedi ki:

  iste bu yaa cok guzel olmus

 8. Aycan Onay dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 9. Sibel Bilge dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 10. Aycan Onay dedi ki:

  güzel öneriler

 11. Ceyhan Fahri dedi ki:

  cok guzel olmus bence

 12. Sibel Bilge dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git