Sarı Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır?


Sarı Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır?
5 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 301 kez okundu.

İnsanların sarı saçlı kadınları cazip bulması kadınlar arasında sarı saç en çok hangi tenlere yakışır sorusunu öne çıkarıyor. Sarı saçın en çok açık ve buğday tenlilere yakıştığı tartışmasız olmakla beraber uygun sarı tonu kullanıldığında her ten renginde kadın saç rengini açabilir.

Sarı Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır

Sarı Tonları ve Ten Rengi

Açık tenli kadınlar sarının her tonunu rahatlıkla kullanabilirler fakat altın sarısı onlar için idealdir. Kadının ten rengi açıksa sarı saç kullandığında yoğun makyaj yapma ihtiyacı da duymaz. Tenin hafif renklendirilmesi beyaz tenli kadınların altın sarısı saç rengiyle ışıldamasını sağlar.

Bronde son zamanların saç trendlerinde çok öne çıkan bir renk. Bronde içinde kahve ve sarı barındıran bir renk ve saç trendlerini yakından takip eden buğday tenli kadınlar bu rengi rahatlıkla uygulayabilirler.


Gümüşi sarı rengi sevenler küllü sarıyı mutlaka denemelidir. Açık tenli kadınlara çok yakışan küllü sarı özellikle renkli gözlerin iyice ortaya çıkmasını sağlar. Açık tenli ve renkli gözlü kadınlar sarı saç en çok hangi tenlere yakışır diye düşünmemeli ve küllü sarıya şans vermelidir.

Son yılların trendleri arasında platin sarısı çok dikkat çekiyor. Hem beyaz tenliler hem de buğday tenliler platin sarısını rahatlıkla kullanabilirler. Kadınların çok açık sarı tonlarına ilgisi varsa platin sarı onlara göre. Ayrıca buğday tenli kadınlarda, ten renkleri ile saç renkleri arasında oluşan kontrast çok güzel duruyor.

Esmer tenli kadınlar sarı saç kullanmakta tereddütler yaşayabilirler. Fakat karamel sarısı esmer tenli kadınlar için. Karamel sarısı esmer kadınların aydınlık görünmesini sağlıyor ve çok tercih ediliyor.

Sarı Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır

 

Saç Rengi Seçerken

Kadınların saç renklerini değiştirmek istediklerinde bazı tedirginlikler yaşaması söz konusu olabilir. Özellikle saç renklerini açmak isteyen kadınlar sarı saç en çok hangi tenlere yakışır sorusuyla karşı karşıya kalır. Beyaz ve buğday tenliler sarı saç kullanımına rahatlıkla geçebilirken esmer tenli kadınlar tereddüt yaşarlar. Günümüzde saç boyaları o kadar çeşitlenmiştir ki hemen hemen her ara ton mevcuttur. Bu nedenle ten renkleri ne olursa olsun kadınlar kendilerine yakışan bir ton bulabilirler.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Sarı Saç En Çok Hangi Tenlere Yakışır? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Gulsah Kartal dedi ki:

    bu modelden baska var mi

  2. Ezel Kilicli dedi ki:

    cok guzel olmus bence

  3. Yurt Uygun dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git