Sarı Saç Boyası Renkleri ve Sarı Saç Modelleri


Sarı Saç Boyası Renkleri ve Sarı Saç Modelleri
3 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 424 kez okundu.

Kadınların vazgeçilmezi olan renk sarı! Saç bir kadının ruh halini yansıtan en hassas noktadır. Kadınların en çok üzerinde düşündüğü şeylerden biri sarı saça dönüş yapmaktır. Sarı saç boyası renklerinin büyük bir kartelası vardır. Belki 100 tane tonu olan bu renge sizde sahip olmak istiyorsanız öncelikle sizin ten renginize en çok yakışan tonu seçmeliniz. Daha sonra saçınızın yapısına göre iyi bir kuaför tercih edilmelidir. Kuaförünüzün bu rengi çıkartıp çıkaramayacağı konusunda ondan emin olmanız gerekir. Yaptığı işlere bakarak güvenebilirsiniz. Kullanımı zor olan bu rengin bakımı sürekli yapılmalıdır. Sarışın olmak istersen felakette yaşayabileceğinizi unutmayın.

Sarı saç boyası renklerinin tonları şu şekildedir. En çok kullanılan sarı rengin tonu Platin sarıdır. Küllü sarı, gümüş sarısı, doğal sarı, kirli sarı, altın sarısı, bal sarısı, kum sarısı, bej sarısı, çilek sarısı, elmas sarısı ve bebek sarısı tonları en rövanşta olan seçimlerdir. Peki, bu kadar ton arasından nasıl seçim yapacaksınız? Eğer açık bir ten rengine sahipseniz size en çok yakışacak ton kesinlikle Altın sarısıdır. Altın sarısı tonu saçlarınızda adeta güneş ışıltıları yansıtacaktır. Bu ton çok fazla makyaj gerektirmez. Doğal ton makyaj tercihiniz olabilir. Küllü sarı dediğimiz tonda genellikle açık tenli kadınlarımıza daha çok yakışır.

Farklılık İçin;

Gümüş sarı tonunu düşünüyorsanız Küllü sarıyı tercih edebilirsiniz. Renkli gözlü kadınlara da fazlasıyla yakıştığını söylemeden geçemeyeceğiz. Bronde ton ise daha çok buğday tenli kadınlara yakışmakta. Saçlarınızda kahve ve sarı ışıltılarla adeta sizi ön plana çıkarır. Platin sarı saçı açık tenli ve buğday tenli kadınlarımıza öneriyoruz. Esmer kadınların bu rengi tercih etmemesinden yanayız. Saç ile ten müthiş bir uyum içindedir. Platini seçerek müthiş bir kontrast sağlayabilirsiniz. Esmer kadınlar içinden en çok karamel sarı tonlarını kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Birçok ünlülerinde tercihi olan karamel sarı saçlar size enerjik ve parlak bir görünüm kazandıracaktır. Sarı saç boyası ve sarı saç modelleri için kadınlarımıza tavsiyemiz doğal ve salt modeller kullanmalarını tavsiye ederiz. Sarışın kadınlarda en güzel duran model tartışmasız kıvırcık saçlardır. Bir atkuyruğu saçınızın geçişlerini göstermeyebilir. Yapacağınız salaş bir örgüde sarışın bir kadında doğal bir görünüm sağlayacaktır. Bronde tonlar topuz saç modelinde elit bir görünüm sağlayacaklardır.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Sarı Saç Boyası Renkleri ve Sarı Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Kutsal Mumcu dedi ki:

    güzel öneriler

  2. Ceyhan Fahri dedi ki:

    Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

Sayfa başına git