Saçı uzun kadınlar için küt saç modelleri


Saçı uzun kadınlar için küt saç modelleri
20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 755 kez okundu.

Uzun küt saç modelleri

Uzun küt saç modelleri, saçlarını kısa kestirmeye kıyamayan kadınlar için kurtarıcı bir model. Şimdi çok moda olan küt saçları herkes yapmak istiyor çünkü. Bu da onlara imkan sağlamış oluyor. Bu uzun küt saç modelleri herkesin tercih edebileceği bir model. Her yüze gidebilecek bir model.

Tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi de bu diye düşünüyorum. Saçlarınıza şekil vermek istediğiniz zaman bunu rahatça yapabiliyorsunuz, her şekilde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Birde küt halinden sıkıldığınız zaman saçlarınız uzun olduğu için kat verdirmek gibi bir şansınız da oluyor. Böylelikle değişim yapmak istediğiniz zaman bunda hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz. Hal böyle olunca bir bakıyorsunuz herkes saçlarını küt yapmış.

Bu küt saç modellerinin kullanım şekli de epey geniş. Uzun olduğu için çok rahat maşa tutuyorlar. Dalgalı kullanabiliyorsunuz, düz kullanabiliyorsunuz, kıvırcık yapabiliyorsunuz. Kadınlar için hem yaratacağı görüntü hem de modelin kullanım rahatlığı önemli iki unsur. Genellikle herkesin düz kullandığı uzun küt saç modelleri kesinlikle görüntü olarak çok hoş bir hava yaratıyor. Kullanım rahatlığından yukarıda da bahsetmiştik. Saçlarınızı özel günlere olsun , akşam gezmelerine olsun , çok rahat bir şekilde hazırlıyabilmenizden bahsediyoruz. Bu hafife alınacak bir olay değil.  Her kadın saçları için ne yapsam diye saatlerce düşünebilme yeteneğine sahip. Bu uzun küt saç modellerini yaptırmak için çok düşünemeyeceğinize eminiz. Gideceğiniz kuaföre göre değişiklik gösterecektir. Ancak son zamanlarda makine ile dümdüz kestirilen küt saçlar epey meşhur oldu. Önce saçlar düzleştiriliyor ardından makine ile dümdüz bir şerit halinde kesiliyor. Anlatırken çok basit gibi duruyor ancak yapılması bence oldukça zor bir iş.

Elin yanlış bir hamle ile kayması durumunda kötü sonuçlar doğabilir. İşte bu yüzden bu kesim tarzını doğru yerde tercih etmek önemli. Ama diyorsanız ki ben riske hiç girmeden normal bir kesim ile saçlarımı küt yaptırmak istiyorum elbette yaptırabilirsiniz. Seçim sizin!


Hem daha maliyetli bir kesim yaptırmış olursunuz. Şimdi sizler için seçtiğimiz uzun küt saç modellerinden fikir edinmeye başlayabilirsiniz. İşiniz modeli belirleyip kuaförünüze gitmek kadar basit.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git