Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?


Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?
29 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.

Saç tebeşiri polimer bazlı bir boya maddesidir. Pastel boyalar ve sulu boyalarla gibi içeriğe sahiptirler. Diğer boya çeşitlerinden daha etkili olan seç tebeşiri aynı zamanda sağlığa zararsızdır. Saç tebeşirleri son yıllarda özellikle genç yaş grubu kızlar tarafından tercih edilerek kullanımı çoğalmıştır. Saç tebeşiri nasıl kullanılır, saçlarını boyatmak istemeyen kadınlar bu tebeşirleri kullanarak her gün farklı bir saç rengine sahip olabilirler. Ülkemizde seç tebeşiri hazır olarak bulunmamaktadır. Bunun için saç tebeşirini internet üzerinden veya alternatif ürünleriyle ikame ederek kullanmanız gereklidir. Ülkemizde ve dünyada son yıllarda revaçta olan saç tebeşirleri her renk seçeneğiyle her renk ve her tarz kadına hitap etmektedir. Ülkemizde direk olarak satışına erişemeyeceğiniz ürüne ancak majör kozmetik mağazalarından ulaşabilirsiniz. Saç tebeşirleri uygun fiyatlarıyla da her bütçeye uygundur.

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır

Saç Tebeşiri Kullanımı

Ülkemizde sahip olmak istediğiniz ürüne ek malzemeler kullanarak uygulama yapabileceksiniz. Bunun için hazır saç tebeşiri kadar kolay olamayacak biraz daha zahmet gerektirecektir. Saç tebeşiri nasıl kullanılır, saç tebeşirleri her saç tipine ve renk saça uygulanabilir. Diğer kimyasal boyalar gibi zararlı ve kalıcı değildir. Her gün farklı renk avantajı olduğu gibi dezavantajları da vardır. Saçlarınıza tebeşir uygulaması yaparken, saç tebeşiri kıyafetlerinizi boyayabilir dikkat ediniz. Saç tebeşiri uygulamasının ardından mutlaka saçlarınıza renk sabitleyici spreyler kullanınız. Sabitleyici spreyler saçlarınızın rengini sabit tutmaya ve etrafa bulaşmamasını sağlayacaktır.

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır


Saç Tebeşirinin Uygulanışı

Saçlarınıza saç tebeşiri kullanmadan önce saçlarınızın temiz olmasına özen gösteriniz. Saç tebeşiri nasıl kullanılır, saç tebeşiri uygulamasından önce üzerinize eski ve daha sonra giymeyeceğiniz bir kıyafet giyiniz daha sonra saç boyama işlemine başlayabilirsiniz.

 • Saçlarınızı hangi renge boyayacağınıza karar verdiyseniz, saçlarınızın boyanacak kısımlarını ayırarak tutturunuz.
 • Saç tebeşiri kuru saçlara uygulanmaz. Saçlarınızdan boyayacağınız kısmı ıslatınız.
 • Islattığınız nemli saçınızı yukarıdan aşağıya doğru boyayınız. Ve bu işlemi 3 kez tekrarlayınız.
 • Boyadığınız saç kısımlarını boyamanız bittikten sonra saç kurutma makinesi ile kurutunuz.
 • Kuruttuğunuz boyalı saçlara, renk sabitleyici sprey sıkınız ve saç tebeşir uygulamanızı bitirin.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Arsal Bozdag dedi ki:

  tekrardan cok sagolun

 2. Kamer Guven dedi ki:

  harika

 3. Isit Gursel dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git