2017 Saç Örgü Modelleri İle Güzelliğini Keşfet


2017 Saç Örgü Modelleri İle Güzelliğini Keşfet
23 Mart 2017 tarihinde eklendi, 768 kez okundu.

Saç örgü modelleri 2017 son zamanların yine popüler örgü saç modellerinden diyebiliriz. Herkesin kolaylıkla yapabildiği, küçük kızların bile örgü yapmayı bildiği bir durum söz konusu olunca, çok tercih edilir bir model olması normal sayılabilir. Örgü deyip geçmiyoruz tabi. Bir çok şekli var ve neredeyse her saç stilinde ucundan da olsa gördüğümüz bir saç modeli. Son zamanlarda bu kadar çok yayılma sebeplerinden biri de bu bence.

örgü saç modelleri

örgü saç modelleri 34

örgü saç modelleri 33

örgü saç modelleri 32

örgü saç modelleri 31

örgü saç modelleri 30

örgü saç modelleri 29

Örgü Saç Modelleri

Her saç modelinde güzel duruyor olması. Topuz saç modellerinden tutun at kuyruğu saç modellerine kadar hepsinde örgü modeline yer veriliyor. Bu da saça oldukça estetik bir hava katıyor. Sıradanın dışına çıkmayı da bu şekilde başarıyor. Sıradanın dışına çıkmaktan bahsediyoruz, hatunlar durur mu birden saç modeli patlıyor ve herkesin saçında görür duruma geliyoruz. Normalde bu tarz bir durumda herkes yaptığı için saçında cazibesi biraz yitiyor ama moda diye bir gerçek var. İnsanlar birbirinde bu saçları görünce sende mi demek yerine bende bu saçtan yapacağım gibi bir tepki verebiliyor. Bu da hızla yayılmasının en büyük nedenlerinden birisi. Model güzel olunca üstüne bir de, talepte o kadar fazla oluyor. Genelde uzun saçlarda daha sık rastladığımız örgü saç modelleri kısa saçlarda bile uygulanabiliyor.

örgü saç modelleri 28

örgü saç modelleri 27

örgü saç modelleri 26

örgü saç modelleri 25

örgü saç modelleri 24

örgü saç modelleri 23

örgü saç modelleri 21

örgü saç modelleri 20

örgü saç modelleri 19

örgü saç modelleri 18

örgü saç modelleri 17

örgü saç modelleri 16

örgü saç modelleri 15

örgü saç modelleri 13

örgü saç modelleri 12

örgü saç modelleri 11

Saç Örgü Modelleri 2017

Kısa saçta nasıl örgü yapılır ya dediğinizi duyuyorum sanki, hiç boşuna söylenmeyin gerçekten de yapıyorlar. Bazı saçlara bende hayretle bakıyorum ama kadın aklı bu kafasına bir şey koyarsa yapar, bu ayrıntıya unutmamak gerekiyor. Saçınızı örgü saç modellerinden biriyle yaptıkları sonra her yere de rahatlıkla gidebilirsiniz. Çok mu spor kalır, çok mu resmi kalır gibi çok ayrı iki uç düşüncelere kapılmazsınız. Çünkü bu saç örgü modelleri gerçekten de her yere ayak uydurabilecek bir saç modeli. Bu sebeple gönül rahatlığı ile saçlarınızı örüp veya ördürüp dışarı çıkabilirsiniz.  Biz yine sizlerin işini kolaylaştırmak adına bir sürü örgü modeli bulduk ve sizlere bunları sunmak istedik. Olur da bu modellere göz atmak isterseniz o zaman uğramanız gereken yeri artık çok iyi biliyorsunuz.

örgü saç modelleri 10

örgü saç modelleri 9

örgü saç modelleri 7

örgü saç modelleri 6

örgü saç modelleri 5

örgü saç modelleri 4

örgü saç modelleri 3

saç örgü modelleri 40

saç örgü modelleri 40


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Saç Örgü Modelleri İle Güzelliğini Keşfet Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Ezel Kilicli dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

  2. Nuran Yalcin dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

  3. Berna Ertegun dedi ki:

    cok guzel olmus bence

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git