Saç Modellerinde Son Moda


Saç Modellerinde Son Moda
11 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 262 kez okundu.

2017 yılında doğal saç modelleri çok popülerdi. 2018’de saçlar o kadar da doğal değil. Doğal kesimler ve kolay kullanım yine ön planda fakat saçların çılgınlaştığını görmek gerekir. Rengarenk saçlar çok popüler ve çeşitli saç aksesuarları da cesurca kullanılıyor. Saç modellerinde son moda konusun da sizlere bu yılın trend saçlarından bahsedeceğiz.

Daha sade saç seçimi yapmak zorunda olan çalışan kadınlar bu sene kendilerini örgülerin büyüsüne kaptırabilirler. Saç örgüsü çok popüler ve şekil almayan saçı kurtarmakta çok etkili bir yöntem. Saçların muhtelif yerlerine uygulanan örgülerin çok şık durduğu ve kadınlara çok romantik bir hava kattığı bir gerçek.

Kısa saç kullanmak isteyen kadınlar ise saç boylarını istedikleri kadar kısaltabilirler zire bu sene kısa saç modelleri de çok trend. Erkek kakülü ve sert kesimler bu sene kısa saçlarda öne çıkan özellikler.

Uzun saçlarda sahil dalgası hem kadınların evde uygulayabilecekleri hem de çok şık görünebilecekleri bir model. Kadınlar sahil dalgasını evde kendileri yaratmak istiyorlarsa bu işlem için iki boy maşa kullanmaları çok başarılı sonuçlar almalarını sağlar. Alt kısımlarda daha büyük boy maşa, saçın üst kısımlarında ise daha küçük bir boy maşa kullanılmalıdır.


Saç Modellerinde Son Moda

 

Örgü Saç Modelleri

Saç modellerinde son moda olan örgü ile yapılan saçlar hem gündüz saçında hem de gece saçında rahatlıkla kullanılabilecek bir alternatif haline geldi. Bu sene gelin saçlarında da çok tercih edilecek olan örgülerde çeşitli versiyonlar yaratmak mümkün. Örgülü kabarık topuz, rozet örgü, ip örgüsü, şelale örgüsü, balıksırtı örgü modelleri bu sene saçlara uygulanabilir.

Saç Modellerinde Son Moda

Atkuyruğu Saç Modelleri

Kadınlarda atkuyruğu saç modelleri 2018’de çok görülecek. Muhtelif toplama şekilleriyle yapılan atkuyrukları uzun saç kullanan kadınlar için vazgeçilmez olacak. Omuz üzeri atkuyruğu, uzun görünüm yaratan atkuyruğu, büklümlü atkuyruğu, dağınık atkuyruğu, yarım atkuyruğu veya daha gösterişli hale getirilebilecek atkuyruğu modelleri arasından kadınlar seçim yapabilecek.

Saç modellerinde son moda olan balerin topuzu, günlük topuz, örgü topuz modelleri de hayatın içinde yer alıyor. Bu modellerin hepsini kadınlar kendileri de uygulayabilirler ve gündelik hayatlarına sade bir şıklıkla başlayabilirler. Sarı tonları ve kızıl kahve 2018’de de kadınların tercih edecekleri saç renkleri arasında yer alıyor. Özgür ruhlu kadınlar ise renkli saç modellerini kullanmaktan uzak durmasın.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git