Saadet Işıl Aksoy Saçları ve Makyajsız Hali Görenleri Büyülüyor

Saadet Işıl Aksoy Saçları ve Makyajsız Hali Görenleri Büyülüyor
3 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 584 kez okundu.

Saadet Işıl Aksoy saçlarında ve kıyafetlerinde modayı yakından takip eden bir isimdir. Saçlarını çok uzun zaman boyunca karamel tonlarda trendlere uygun olarak değiştirmiştir. Karamel rengindeki saçlarını gölgeler ve balyajlar ile değişik şekiller de kullanmayı başarmıştı.

Saadet Işıl Aksoy’un kendine özgün saçları

Saadet Işıl Aksoy saçlarını çok öncelerde natürel küllü kahverengin de kullanmıştır. Şimdiki saç rengi ise sıcak çikolata kahvesi. Çikolata kahverengi saç rengi her tene ve her bayana yakışacak bir renk olduğunu hepimiz biliyoruz Saadet Işıl Aksoy da seçtiği sıcak çikolata kahvesi saç rengi ile elmacık kemiklerini ve dudaklarını daha belirgin hale getirmiş. Saç modeli olarak uzun ve düz kesimler kullanmaktadır. Böylelikle 2017 saç rengi trendlerine uymuştur. Saadet Işıl Aksoy makyajsız haliyle bile görenleri büyülüyor, saçlarının ahengi ve gözlerinin rengi ona doğuştan bir makyaj katıyor.

Saadet Işıl Aksoy Kimdir?

Saadet Işıl Aksoy, Boğaziçi Üniversitesi’nin İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Babasının kökenleri Nevşehir’e, annesinin kökeneleri ise Edirne ve Siirt’e dayanmaktadır. Bu zamana kadar rol aldığı yapımlardan en ilgi çekici olanları şu şekildedir: Güz Yangını, Esir Kalpler, Senden Başka ve Balkan Düğünü şeklinde listelenebilir. İlk sinema filmine ve bu heyecana Semih Kaplanoğlu’nun Yumurta filmiyle başlamıştır ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu film sayesinde, ilk ödülleri olan 2007 Şili’nin Valdivia Uluslararası Film Festivali ve 2007 Saraybosna Film Festivali’nde En İyi kadın Oyuncu ödülü almıştır. 2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Behlül Dal Genç yetenek Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Amerika Birleşik Devletlerinde çekilmiş olan ve 2008 yılı yapımı olan A Beautiful Life filminde Denise rolünde yer almıştır. Daha sonrasında ise, Mert Fırat ile başrollerini paylaştığı Başka Dilde Aşk adlı filmde boy göstermiştir. Böylelikle, Saadet Işıl Aksoy başarılarına bir yenisini daha eklemiştir. Bu sayede, film 46. Altın Portakal Film Festivali’nde kent Konseyi seyirci Ödülü’nü almıştır. 2009 senesinde başrollerini Catherine Zeta Jones ve Justin Bartha’nın paylaştığı Aşkın Yaşı Yok / The Rebound filminin Türkiye çekimlerinde minik bir rol almıştır. 2011 yılı itibarıyla Muhteşem Yüzyıl dizisinde Prenses Victoria yı canlandıran Saadet Işıl Aksoy, bu yıllarda adından çokça söz ettirmiştir. En güncel yapımlardan birisi olan, ve yönetmenliğini Sergio Castellitto’nun üstlendiği ve Bosna Savaşını, savaşta öncesi ve sonrasını anlatan bu drama türü filmde, Aska karakterini oynayarak Penélope Cruz‘la birlikte rol almıştır.

Benzer galerileri Pinterest profilimizden takip edebilirsiniz:
Saç Modelleri Pinterest


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Saadet Işıl Aksoy Saçları ve Makyajsız Hali Görenleri Büyülüyor Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Aycan Onay dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 2. Cevher Cicek dedi ki:

  Berberime söyledim bu tarz kestir diye. Kesemedi

 3. Ulku Bilgi dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 4. Eren Menderes dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git