Resimli Yandan örgülü saç modeli nasıl yapılır


Resimli Yandan örgülü saç modeli nasıl yapılır
21 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.025 kez okundu.

Yandan Örgülü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

 

Son zamanlarda kırmızı halıda sıkça rastladığımız yandan örgülü saç modelleri oldukça popüler hale geldi. İsterseniz dağınık isterseniz toplu kullanmanıza imkan veren yandan örgülü saç modelleri ile gündüz salaş bir hava yakalarken, gece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

 


Peki yandan örgülü saç modelleri nasıl yapılır?

Öncelikle en sık kullanılan modelden bahsedelim. Örgü bant modeli. Bu modeli yapmak için ön kısımdan orta kalınlıkta bir şerit halinde saçlarınızın tamamını ayırın. Daha sonra isteğinize göre sağ ya da sol kulak dibinizden başlayarak diğer kulağınıza doğru balık sırtı örün ve ucunu bir lastik toka aracılığıyla tutturun. Saçlarınızın dağınık kalan kısımlarını düzleştirilebilir, su dalgası verebilir ya da önlerden birkaç tel saç çıkararak daha salaş bir görünüm elde edebilirsiniz.


Gelin Saçı Trendleri: Dalgalı Gelin Saç Modelleri BAKMADAN GEÇMEYİN


Bir başka model için ise saçlarınızı iki yana ayırdıktan sonra isteğinize göre bir yarımı arkaya doğru kulak hizanızı biraz geçene kadar örün ucunu tokladığınız saçı serbest bıraktığınız tutamların altına sıkıştırarak tel tokayla sabitleyin. Bu görünümü isterseniz dağınık isterseniz toplu modeller için kullanabilirsiniz.

Gelelim başka bir alternatife. Bu modeli yapmak için saçlarınızın ön kısımlarından çok kalın olmayacak şekilde iki yandan iki tutam ayırın. Daha sonra bu tutamları arkaya doğru balık sırtı örün. Saçınızın ayrım noktasının bitişine kadar ördüğünüz saçlarınızın kalan kısımlarını tokayla tutturun. İsteğinize göre yanlarda başka saçlar bırakabilir ya da tamamını örebilirsiniz.

 

GALERİYİ GEZMEDEN GİTMEYİN.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Resimli Yandan örgülü saç modeli nasıl yapılır Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Turker Turan dedi ki:

    bekliyorum yeni yazinizi

  2. Ceylan Fahri dedi ki:

    sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

  3. Beyaz Pasa dedi ki:

    Bu saç modellerini denemem gerekli

Sayfa başına git