Renkli Saç Modelleri


Renkli Saç Modelleri
23 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.

Son zamanlarda bayan arasında oldukça trend olan renkli saç modelleri, pek çok farklı saç modeli ile oldukça güzel görünmektedir. Özellikle uzun saçlarda farklı renklerin kullanılması ve dalga verilmesi ile oldukça hoş görüntüler ortaya çıkmaktadır. Bayanların daha seksi ve göze çarpan bir görünüm oluşturmaları için en çok tercih ettikleri saç rengi genellikle kızıl ve tonlarıdır. 2018 yılı için kızılın en güzel tonu olan maun rengi oldukça sık tercih edilecek gibi gözüküyor. Çarpıcı ve parlak bir görünümü olan bu renk sizleri büyüleyecek güzellikte. Maun rengi kızıl kahverengi olarak geçse de kızılın daha ağırlıklı olduğu ve oldukça dikkat çeken bir renktir. Renkli saç modelleri arasında kolaylıkla tercih edebileceğiniz asil bir renktir.

Renkli Saç Modelleri

Desenli Renkli Saçlar

Renkli saç modellerini görmeye henüz alışmışken bir de desenli moda olmuş durumda. Bayanlar saçlarına istedikleri desenin şablonunu oturtarak sprey boyalar ile saçlarını farklı renk ve desenlere boyayabilmektedirler. Özellikle son zamanlarda oldukça moda olan bu saç sitili avangarde tarza sahip olan bayanların oldukça dikkatini çekecektir. 2017 yılının en trend saç renklerinden olan gri gümüş rengi kullanımı da önümüzdeki sezon devam edecek gibi gözüküyor. Oldukça güzel ve asi duran bu saç rengi bir o kadar da kullanımı zor bir renktir. Özellikle açık tenli bayanlarda oldukça güzel bir görünüm oluşturan bu saç rengi oldukça tercih edilmektedir.

Renkli Saç Modelleri


 

Pastel Renklerin Saçlara Uygulanması

Renkli saç modelleri arasında bir de pastel renkler çok fazla tercih edilemeye başlanmıştır. Özellikle pudra pembesi bayanlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Sadece saçların tamamına değil uç kısımlarına da uygulayarak oldukça güzel görüntüler elde edebilmeniz mümkünüdür. Renkli saç modelleri arasında bu pastel renklerden mavi ve yeşil tonları da oldukça sık tercih edilmektedir. 2018 yılının gelişi ile birlikte de bu sezon mor saçlar oldukça moda olacak. Morun farklı tonları bayanların tercih edeceği renklerden biri olacaktır. Özellikle renkli saç kullanmayı tercih eden bayanlar mor renginin daha pastel tonlarını bu yıl tercih edebilirler. Oldukça farklı bir görünüme morun tonları ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Renkli Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Sefa Sen dedi ki:

    iste bu yaa cok guzel olmus

  2. Yurt Uygun dedi ki:

    sac modelleri konusunda zirvedesiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git