Popüler topuz saç modelleri


Popüler topuz saç modelleri
14 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 524 kez okundu.

Konu: Popüler topuz saç modelleri

 

 

Topuz saç modelleri hem gece hem de günlük kullanıma uygun olması, hazırlanması ve kullanımı kolay olması nedeniyle oldukça popülerler. Üstelik her yaştan kadının rahatlıkla kullanabileceği modern bir görünüme ulaşmanızı sağlayan topuz saç modelleri kadınlara pek çok farklı alternatif sunuyor.. Dağınık modeller, tepeden ya da enseden topuz, örgülü ya da ıslak görünümlü topuzlar.. Bu kadar çok alternatif olunca zaman zaman bazı modeller ön plana çıkıyor ve popüler hale geliyor. Bu yazımızda ön plana çıkan popüler topuz modellerinden ve yapılışlarından bahsedeceğiz.


 

 

Bu modellerden en popüleri son zamanlarda ünlülerin de sıkça tercih ettiği saçın bir kısmının açık bırakıldığı topuz modeller. Bu modeli yapmak için kulak hizanızdan yukarıda kalan saçlarınızı tarayarak sıkıca tepede toplayın. Kalan saçlarınızı açık bırakın. Bu görünümü dağınık bir hava katarak günlük hayatta kullanabilir ya da saçlarınıza sprey ya da argan yağı aracılığıyla ıslak görünüm vererek gece hayatına uydurabilirsiniz.

 

Bir başka popüler model ise enseden topuz dağınık, salaş topuz modelleri.. Bu modeller su dalgası ya da örgü ile zenginleştirilebilir. Üstelik bu şekilde gece hayatına da uydurulabilir. Bu yüzden kır düğünlerinin de vazgeçilmezi haline gelmişlerdir.  Bir başka topuz modeli ise örgülerin iç içe geçirilmesiyle oluşturulmuş ya da doğrudan tek bir örgüden oluşturulmuş topuz modelleridir. Bu modeli hazırlamak için saçlarınızı sıkıca bağlayıp ördükten sonra örerek uçlarını sıkıca tutturun ve saçlarınız hazır.

 

Bunlar da ilgini çekebilir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git