Platin Sarı Kimlere Yakışır?


Platin Sarı Kimlere Yakışır?
4 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.

Saç renkleri arasında bayanların en çok tercih ettiği renk sarı saç tonlardır. Bu sarı saç tonlarından son zamanlarda en çok beğenilen ve sıklıkla karşımıza çıkan tonu platin sarıdır. Platin sarı saç modeli oldukça kullanımı zor bir saçtır. Bakımını sürekli yapmanız gerekmektedir ve makyaj isteyen bir model olduğundan dolayı genellikle makyaj yapmayı seven kişilerin tercih edeceği bir modeldir. Bu platin sarı saç kimlere yakışır denildiğinde genellikle beyaz tenli kadınlarda daha hoş ve doğal bir görünüm oluşturmaktadır. Bu yüzden esmer ve turuncu tenli bayanlarda çok da hoş gözükmemektedir. Renk olarak oldukça açık bir renk olduğu için genellikle beyaz tenli bayanların tercih etmesi gerekmektedir. Yüz tipi olarak da her yüz tipine uygun bir saç modelidir. Özellikle renkli gözlere sahip bayanlarda oldukça cool ve dikkat çekici bir görünüm oluşturmaktadır.

Platin Sarı Kimlere Yakışır

Platin Sarı Saç Modeli

Platin sarı saç modeli oldukça açık bir renk olup gri renk saça oldukça yakındır. Bu saç modelinin bu yüzden beyaz tenli bayanların kullanması daha uygun olacaktır. Platin sarı saç kimlere yakışır denildiğinde küçük yüzlü bayanlara bu saç modeli daha çok yakışmaktadır. Özellikle de yüz hatları belirgin olan kadınlarda oldukça dikkat çekici durmaktadır. Platin sarı saçı isterseniz uzun saçta isterseniz de kısa saçta rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Fakat bu saç modeli oldukça bakım gerektiren bir saç modeli olduğu için olabildiğince bakımını yapmanız gerekmektedir ve dip boyası çok çabuk gelen bir renktir.

Platin Sarı Kimlere Yakışır


Platin Sarı Saç Modelinin Kimler Tercih Etmelidir

Kadınların çok fazla tercih ettiği bir renk olan platin renk tonları oldukça soluk bir renk olduğu için koyu tenli bayanlarda hoş duran bir model değildir. Bu yüzden oldukça beyaz tenli bayanların kullanması daha uygun olacaktır. Bu saç rengi genellikle soğuk ülkelerin doğal saç rengi olduğundan dolayı da beyaz tenli bayanlarda çok sık rastlanmaktadır. Platin sarı saç kimlere yakışır sorusuna cevap olarak da ilk olarak beyaz tenli bayanlar tercih ederlerse daha hoş bir görünüme ulaşacaklardır. Bu saç modeli ile cool ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Platin Sarı Kimlere Yakışır? Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Ulku Bilgi dedi ki:

  biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

 2. Iffet Mumcu dedi ki:

  modeller çok güzel

 3. Melisa Kaner dedi ki:

  bu konuyla alakali daha cok yazi bekliyoruz

 4. Eren Menderes dedi ki:

  tesekkurler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git