Havalı saç: Pixie saç modelleri

Havalı saç: Pixie saç modelleri
7 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.136 kez okundu.

Pixie saç modelleri 2017

Pixie saç kesimi nedir?

Pixie dediğimiz bu havalı ve bir o kadar da dikkat çekici saç modeli son zamanların en iddialı saç modellerinden birisi diyebiliriz.

Genellikle erkeklerin kullandığı asker tıraşı tabirini de kullanabiliriz bu pixie saç modeli için. Cesaret isteyen bu havalı saç modeli size birçok avantaj sağlıyor.

Pixie saç modeli kimlere yakışır?

Bunlardan bahsedelim biraz. Mesela saçlarımı nasıl yapsam gibi bir düşünceyi saçlarınız uzayana kadar aklınızdan çıkarabilirsiniz çünkü asla böyle bir derdiniz olmayacak. Saçlarınıza çok kolay şekil verebilirsiniz. Sprey yardımıyla geriye atabilir, dağınık şekillerde kullanabilir ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bu yalnızca 5 dakikanızı alacak.

Pixie kesim kısa saç modelleri

Kısa saçın yarattığı bu zaman avantajı gerçekten mükemmel. Bunlar dışında saçlarımı düzleştireyim, maşa yapayım gibi dertlerinizi olmuyor. Kuaföre gidip fön çektirmek mi uzun bir süre sizi ilgilendirmeyen bir konu halini alacak. Evde kendiniz fönden yararlanabilirsiniz tabi fakat her zamankinden daha az zaman ve çaba gerektiren bir duruma bürünecek. Bu da yine bizleri sevindiren bir avantaj diyebiliriz. Bakım konusuna gelelim.


Pixie saç modelleri bayan

Ekstra bir bakım gerektirmeyen bir model mesela. Saçlarımın uçları kırıldı, yıprandı gibi bir derdiniz kalmıyor. Daha canlı saçlara sahip oluyorsunuz bu pixie saç modeli ile. Yüz şekli de önemli bir faktör tabi. Yazımızı okuyup hemen gaza gelip saçlarınızı kestirmeye gitmeden önce yüz tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız hanımlar. Sonra pişman olacağınız bir adım atmanıza sebep olmuş olmak istemeyiz.

Pixie saç modeli kimlere yakışır

Zaten bu pixie saç modelinin en büyük ve tek dezavantajı da bu diyebiliriz. Uzama sıkıntısı. Ben sevmedim dediğiniz zaman doğal olmayan yöntemlere başvurmanız gerekebilir. Kaynak vs gibi. Bunun için öncelikle doğru karar diyoruz sonrası da sizde hanımlar.

Bu saç modelini genelde rahatlığı seven saçlarıma uzun uzun zamanlar harcayacak vaktim yok diyenler tercih ediyor. Sebebi de bahsettiğimiz avantajlar ve tabii biraz daha relax bir saç modeli olması dersek yanlış olmaz. Hanımlar sizde rahatınıza düşkünseniz ilk adımı atarak bir karar verebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz pixie saç modellerinden beğendiklerinizi kuaförünüze götürebilir sizde bu saç modeline sahip olabilirsiniz. İşiniz kesinlikle çok basit.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Havalı saç: Pixie saç modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ulku Bilgi dedi ki:

    modeller çok güzel

Sayfa başına git