Orta Boy Saç Modelleri


Orta Boy Saç Modelleri
9 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 490 kez okundu.

Kadınların en değer verdikleri parça şüphesiz saçlarıdır. Bir kadının kusursuz görünmesi için mutlaka saçlarının bakımlı ve modelli olması gerekir. Orta boy saç modelleri, ülkemizde genellikle kadınlar orta boy saç kullanmaktadırlar. Orta boy saça sahip kadınlar hemen hemen her modeli saçlarına uygulayabilirler. Her çeşit topuz, maşa, düz fön, dalgalı fön ve toplama şekillerinin tümünü saçlarına uygulayabilirler. Özellikle orta boy saçlı kadınlar günlük kullanımlarında saçlarını atkuyruğu toplayarak üzerine aksesuarlar eşliğinde oldukça bakımlı görünüm elde ederler. Orta boy saça en çok kullanılan topuz modelleri, ense topuz, dağınız topuz ve örgü topuz modelleridir. Orta boy saçlı çalışan bir kadın her sabah kalktığında bugün hangi modeli yapmalıyım sorunundan sıkıldığı için, basit ve yapımı oldukça kolay olan dağınık bir topuz yaparak gününü kurtarabilir. Saç rengi fark etmeden her saçta oldukça estetik ve güzel görünen ense topuz modeli ise orta saçlı kadınların kurtarıcı modelleri arasındadır.

Orta Boy Saç Modelleri

Özel Günlerde Yapılabilecek Modeller

Orta boy saça sahipseniz, özel bir gün de hemen hemen her saç modelini saçınıza uygulayabilirsiniz. Özel günlerde kadınlar genellikle saçlarını toplarlar çünkü kıyafetin ön plana çıkmasını isterler. Orta boy saç modelleri arasından da özel günlerinizde kullanabileceğiniz en güzel model kesinlikle örgü modelleridir. Orta boy saçlı bir kadın özel günde şık bir örgü modeli ve kullanacağı göz alıcı aksesuarlarıyla oldukça dikkat çekici bir kadın olabilirsiniz. Balıksırtı veya fiyonk bir örgü modeliyle, şık abiyenizin içinde göz kamaştırıcı ve salt bir görünüm elde edebilirsiniz.

Orta Boy Saç Modelleri


 

Günlük Kolay Saç Modelleri

Orta boy saça sahip bir kadınsanız günlük kullanacağınız en rahat modeller, saçınızın ön kısmını toplayarak kullanacağınız veya saçlarınızın açık halde üzerinde uygulayacağınız figür modelleri kurtarıcınız olabilir. Bir arkadaşınızla kahve içmeye veya dışarıya çıkarken kolayca saçınızı ön kısmından iki tane örerek arka kısımda toplayabilirsiniz. Okula giderken veya arkadaş toplantısına giderken yapabileceğiniz bir diğer kolay saç modeli ise saçınızı tepeden ve ön kısımlarından toplayarak topuz yapabilirsiniz. Orta boy saç modelleri arasından günlük yapabileceğiniz en kolay model ise saçınızı atkuyruğu veya salaş bir şekilde toplamak olacaktır.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Orta Boy Saç Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Emek Taskiran dedi ki:

    Vaaay harika

  2. Eren Menderes dedi ki:

    cok guzel olmus bence

  3. Iffet Mumcu dedi ki:

    biraz daha uzun yazin bi dahaki sefere

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git