Örgü Abiye Saç Modelleri


Örgü Abiye Saç Modelleri
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 413 kez okundu.

Örgü saç modelleri geçmişten günümüze kadınların en çok tercih ettiği saç modellerinden biri olup, şık bir görünüm oluşturmak için tercih edilen bir saç modelidir. Hem günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek hem de abiye kıyafetler ile kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Örgü abiye saç modelleri hem çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacak bir model olup hem de yapımı ile sizleri zorlamayacak pek çok örgü model bulunmaktadır. Örgü saç modelleri sizlerin evde rahatlıkla yapabileceği modeller olup, görünüş olarak da şık ve temiz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak saç modelleri arasında yer almaktadır.

Mısır Saç Örgüsü Yapımı

Örgü saç modelleri arasında pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu modellerden biride mısır saç örgüsü modelidir. Mısır örgüsü saç modeli yapımı çok kolay olan, normal örgü gibi örülen fakat daha çok saç alınarak sıkı bir şekilde örülen bir saç modelidir. Bu saç örgüsünü isteğinize göre ördükten sonra daha salaş gözükmesi için dağıtabilirsiniz. Fakat abiye elbiseler ile kullanımı sağlanacak ise oldukça sıkı bir görünüm sizleri daha şık gösterecektir. Üstten üç saç ayırarak örmeye başlayıp, daha sonra da yanlardan aldığınız saçlarla devam ettiğiniz bir model olup örgü abiye saç modelleri arasında yer almaktadır. Mısır örgü saç modeli oldukça şık duran ve yapımı ile de oldukça kolay olan bir modeldir.

Örgü Topuz Saç Modeli Yapılışı

Şık davetlerin vazgeçilmezi olan bu örgü topuzlar sizleri hem oldukça şık gösterecek hem de romantik bir hava kazanmanızı sağlayacaktır. Bu abiye örgü saç modelleri arasında örgü topuz modelleri hem yapımı ile de çok kolay olup, salaş bir görünüm seven bayanların sıklıkla tercih edeceği bir modeldir. İlk olarak yapmanız gereken saçınızı normal bir şekilde örmek olacaktır. Daha sonra bu örgüyü burarak tepen bir topuz yapabilir ve biraz yanlardan çıkartarak daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da salaş bir topuz yaparak daha sonra ayırdığınız bir kısım saçı örüp topuzun etrafında gezdirerek örgü bir çerçeve ile de çok şık olabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir


Etiketler:

Örgü Abiye Saç Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Kutsal Mumcu dedi ki:

    mukemmel olmus

  2. Ulku Bilgi dedi ki:

    tesekkurler

Sayfa başına git