Organik Bitkisel Saç Boyası


Organik Bitkisel Saç Boyası
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

Organik Saç Boyası Nedir?

Saç boyalarının saçlara ciddi bir zarar verdiği herkes tarafından bilinir. Fakat son dönemde eczanelerde satılan bitkisel saç boyaları bu zararı en aza indirerek saç boyama konusunda tedirginliğinizi azaltır. Bitkisel saç boyası fiyatları değişkenlik gösterebilir ancak çoğunluğu diğer saç boyalarına oranla daha uygundur.

Organik saç boyası kullananlar bilir, saç boyama işlemi bittikten sonra saçta kuruma, kopma, kırılma meydana gelmez. Bunun sebebi saçın rengini değiştirirken aynı zamanda saç derisini besleme özelliğidir. Organik saç boyası hamilelik süresince kullanılması önerilmeyen boyalardır. Tabii ki öncelikle doktorunuza bu konuda danışmalısınız ancak bu süreçte genellikle önerilmeyen işlemleri uygulamamanızda fayda var. Bitkisel saç boyası eczane ve doğal ürünler satan mağazalarda bulunacağı gibi, çeşitli süpermarketlerde de kolaylıkla bulabileceğiniz ürünlerdir.

Üzerinde organik olduğu belirtilen her saç boyasının aslında aynı içeriğe sahip olmadığını bilmeniz gerekir. Bu sebeple bilinen ve önerilen markaları kullanmanızı öneririz. Gelin birlikte bitkisel saç boyası markalarını inceleyelim.

Koleston Organik Saç Boyası

Geniş renk yelpazesine sahip Koleston markası bu konuda da tüketicilerini memnun etmeyi başarmıştır. İstediğiniz ya da yıllardır kullandığınız saç renginize, kimyasal içermeyen bu boyalarla kolayca ulaşabilirsiniz. Kişisel bakım malzemeleri satan tüm mağazalardan paylaştığımız görselde yer alan boyaları bulabilirsiniz.


organik-bitkisel-sac-boyasi-1

 

Zivagus Saç Boyası

Yoğun renk verme özelliğine sahip özel formüllü Zivagus saç boyası içerdiği keratin ile saçlarınızı işlem esnasında beslemektedir. Diğer boyalara göre daha parlak bitişlidir. Beyazları kapama konusunda iddialı bir marka olan Zivagus, aynı zamanda badem yağı ve jojoba yağı da içermektedir. Koleston markasında olduğu gibi bu markada da renk seçenekleriniz oldukça fazladır.

organik-bitkisel-sac-boyasi-2

 

Naturigin Organik İçerikli Saç Boyası

Naturigin markası kataloğunda yer alan organik içerikli saç boyaları paraben ve amonyak içermediğinden tercih edilme sebebidir. Kalıcı ve beyazları yoğun kapama özelliğine sahiptir. Amonyak kokusu olmaması sebebiyle kullanıcılar boya işleminden sonrasında memnuniyet geri dönüşlerini yorum olarak markaya iletmiştir. Naturigin boyasının yoğun renk verme özelliğinden dolayı saçınızdan bir ton açık rengi seçmenizi önerebiliriz. Böylelikle istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

organik-bitkisel-sac-boyasi-4

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Organik Bitkisel Saç Boyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Turkan Koprulu dedi ki:

    bu tarza bayiliyorum

Sayfa başına git