Ön saç modelleri erkek

Ön saç modelleri erkeklerde bu sene daha çok moda olmuş modellerden birisi. Alınlarının önlerine doğru dağınık bir şekilde bırakılmış veya nizamlı bir şekilde yana doğru atılmış hoş duran saçlar. Değişik şekillerde görmek mümkün olabiliyor. Çoğunlukla genç kesimlerde rastlıyoruz tabii bu erkek ön saç modellerine. Yaşa da hitap ediyor biraz haliyle. Bu saç şekillerine çoğu yerde rastlar olduk artık. Özel günlerde , moda haftalarında , partilerde okullarda bile bunun gibi daha birçok mekanda çoğu beyler bu tarzı tercih eder olmuş. Çokta ilgi çekici geliyor anlaşılan, internette arananlar arasında erkek ön saç modelleri ön sıralarda yer alıyor. Bizde bu kadar ilgiliye kayıtsız kalamadık, sizler için bu ön saç modellerini bir araya getirdik.

Ön saç modelleri erkekler

Bu erkek ön saç modellerinden en gözde tutulanları önlere doğru alnın bir tarafını kapatanlar gibi gözüküyor. 100 kişiden 70’i bu şekilde kullanıyordur bu ön saç modellerini. Yanlar genellikle kısa tutuluyor üstler daha uzun önler alına bırakılmış yeni moda saç modellerimiz bu şekilde.

Dilerseniz erkek saç modelleri kategorimize de bakabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Yorum yazın

E-posta adresiniz gözükmeyecek.

SaçModellerimiz
İçeriklerin paylaşılması ve kullanılmasından yanayız. Sitemizdeki içeriklerimizi istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bunun için konu linkini paylamanız yeterlidir.

Saç Modellerimiz sosyal medya hesaplarımız

Bizi Takip Edin

SaçModellerimiz.com
İletişim Sitemap Rss Gizlilik

Saçınız "markanızdır"