2017 Omuz Hizası Saç Modelleri İle Rahatlığı Yakala


2017 Omuz Hizası Saç Modelleri İle Rahatlığı Yakala
27 Mart 2017 tarihinde eklendi, 860 kez okundu.

Omuz hizası saç modelleri 2017 en sık rastladığımız kadın saç modellerinden birisi. Genellikle saçın boyu omuzlarda, omuzu biraz geçmiş veya omuzun biraz üstünde gibi şekillerde çıkıyor karşımıza. Ama stabil olarak rastladığımız omuz hizasındaki saçlar herkeste görebileceğimiz bir çoğunlukla geliyor karşımıza. Bizde bugün bu omuz hizasındaki saç modellerinden bahsedeceğiz. Uzun saçlı kadınlara da kısa saçlı kadınlara da çok sık rastlıyoruz tabii ki ama bunu bir oran ile belirtmek istesek uzun saç ve kısa saç toplamda yüzde elli gibi bir oranda ise normal uzunluktaki kadınların oranı bölünmeden tamamıyla yüzde elli gibi bir oranda görebiliyoruz.

Omuz Hizası Saç Modelleri

Genellikle ne çok uzun saçlarım olsun ne de çok kısa saçlarım olsun düşüncesinde olan kadınlar omuz hizasındaki saç modellerini tercih ediyorlar. Bu omuz hizasındaki saçlar düz çıkıyor karşımıza, dalgalı çıkıyor, kıvırcık çıkıyor her şekilde görüyoruz. Hanımların saç tipine ve yüzüne giden şekle göre değişiklik gösteriyor. Omuz hizası saç modelleri çocuklarda bile genellikle rastladığımız saç modellerinden diyebiliriz. Hatta direkt 7den 70e herkeste rastlamak mümkün deyip noktayı koyalım. Boyu ideal bir boy olduğu için bu saç modelinin saçlarınızı yaptıracağınız zamanlarda zorluk çekmeden her türlü modeli saçlarınızda uygulayabiliyorsunuz. Topuz saçlar olsun, abiye saçları olsun, örgü modelleri olsun, at kuyruğu modelleri olsun aklınıza gelebilecek her şekle uyuyor saçlarınız. Bu da oldukça önemli bir nokta her kadın için. Saçlar kısa olduğu zaman yapılacak modellerde haliyle kısıtlı oluyor. Bunun zorluğunu yaşamış kadınlar da bu ayrıntıya ister istemez dikkat eder bir hale geliyor.

Omuz Hizası Saç Modelleri

Özel zamanlar için akşam yemekleri için arkadaş toplantıları için saçlarımı nasıl yaptırsam gibi bir dertleri olmuyor bu tarz saç modellerinde. Evde yapacağınız pratik şekiller bile kurtarıcı olabiliyor. Örgüler olsun maşa ile yapılan bukleler olsun at kuyruğu gibi toplama modeller olsun bir şekilde altından kalkıyorsunuz. Sizler için seçtiğimiz omuz hizasında saç modelleri de fikir edinmenizde size yardımcı olacaktır muhakkak. Genel olarak aynı tipte olan bu modelleri değişik renkler ile süslemek sizin elinizde. Hadi hanımlar şimdi sıra sizde! Zevkine güvenen tarzını belirleyip kuaföre koştu bile.


Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 Omuz Hizası Saç Modelleri İle Rahatlığı Yakala Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Esen Yanki dedi ki:

    elinize saglik

Sayfa başına git