Ombre Saç Fikirleri


Ombre Saç Fikirleri
11 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 106 kez okundu.

Ombre trendi hız kesmeden devam ederken, saç boyasından makyaja kadar moda dünyasında yerini önümüzdeki yıllarda etkisini arttırarak devam edecektir. Renk geçişlerinin önemli olduğu bu saç boyama tekniği oldukça göz alıcı saçlara kavuşabilmek daha kolay bir yöntem. Bildiğiniz gibi ombre tek renge ait bir işlem değildir, tam tersine çok sayıda ombre saç fikirleri bulunmaktadır. Biz de size trendlerden düşmeyen ve moda olmaya devam edecek farklı ombre fikirlerini sizlere sunmak istiyoruz.

1)KIZIL SAÇLARA OMBRE FİKİRLERİ

Kızıl saç boyasının verdiği cesur hareketi ombre ile de tamamlayabilirsiniz. Kızıl ombre saçların kızıl tonlarında renk geçişleri ile saçlarınıza harika bir görüntü katabilirsiniz. Siyah saç uçlarına kızıl tonların uygulaması da çok farklı bir görüntü oluşturacaktır. Kızılın size yakıştığınızı düşünüyorsanız kızıl ombreyi düşünmeden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

2)KARAMEL SAÇLARA OMBRE FİKİRLERİ


Karamel saç renginin yakıştığı bayanlar genellikle karamel tonlarının ağırlıklı olduğu modeller arasındadır. Doğallıktan hoşlanan bayanlar için karamel ombre fikri tam size göre özellikle beyaz ya da kumral ten rengine sahip bayanlar için karamel ombre çok daha yakışmaktadır.

3)SİYAH SAÇLARA OMBRE FİKİRLERİ

Siyah saç baz bir renk olduğu için üzerine farklı renk tonları kullanılarak havalı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Marjinallikten hoşlanan kişiler için de metalik mavi, yeşil gibi tonları uygulayarak herkesten farklı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Doğal ombre isteyenler için de en çok tercih ettiği renkler siyah üzerine platin, kızıl, sarı, karamel gibi renklerdir.

4) SARI SAÇLARA OMBRE FİKİRLERİ

Ombrenin en çok yakıştığı ve en doğal göründüğü sarının tonları en doğru seçim olacaktır. Sarı tonları arasında koyu tonlardan açığa doğru olan geçişler tercih edildiğinde daha güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu yüzden sarı saçlardan hoşlananlara sarı tonlarında ombre yaptırmalarını tavsiye ederiz. Düz renkler tercih etmektense sarı tonlarına ombre ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

5) GRİ SAÇ OMBRE

2018’de moda haline gelen gri saç trendi ombre uygulamalarla daha da güzel görüntü ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. Özellilke marjinal bayanların daha çok tercih ettiği bu ton gri saça farklı renk tonları uygulayarak daha fazla dikkat çekiyor. Gri saça farklı ton uygulaması yapmak isteyenlere de pembe, mavi, mor gibi renk tonlarıyla bir arada kullanarak ön plana çıkabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git