Okul Çocukları İçin Örgü Saç Modelleri


Okul Çocukları İçin Örgü Saç Modelleri
17 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 484 kez okundu.

Geçmişten günümüze bayanların en çok tercih ettiği saç modellerinden olan örgü modelini küçük yaştan itibaren kullanmaya başlamaktayız. Özellikle okul için genellikle kız çocukları örgü saç modellerini kullanmaktadırlar. Bu örgü saç modelleri oldukça şık ve temiz bir görünüm oluşturduğu için ve yapımı da kolay olduğundan dolayı rahatlıkla okul için kız çocuklarında tercih edilmektedir. Okul çocukları için örgü saç modellerinden en çok bildiğimiz klasik saç örgüsü kullanılmaktadır. Üçlü örgü şeklinde kullanılan bu model oldukça kısa zamanda kolaylıkla yapabileceğiniz ve sıkı örüldüğünde de odlukça şık duracak bir modeldir.

Okul Çocukları İçin Örgü Saç

Balıksırtı Örgü Saç Modeli

Balıksırtı örgü saç modeli de bir diğer çok fazla tercih edilen modellerden biridir. Bu model ile oldukça şık ve temiz bir görünüm ile kız çocuğunuzu okula gönderebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bir model olup görünümü ile de oldukça hoştur. Balıksırtı modeli normal örgüye nazaran daha çok tercih edilmektedir. Normal örgü gibi örülmeye başlayıp yanlardan da saçlar alınarak devam edilen bir modeldir.  Okul çocukları için örgü saç modelleri arasında bu model oldukça sık kullanılan kolay bir modeldir.  Bir diğer örgü modeli de balıksırtı model gibi örülen fakat daha sıkı bir yapımı olan mısır örgü çeşididir. Mısır örgü modeli de saçın en tepesinden başlanıp sıkı bir şekilde yanlardan da saç alarak örülen bir modeldir ve oldukça hoş durmaktadır. Bu modelde yapımı oldukça kolay bir model olup çok fazla tercih edilmektedir.

Okul Çocukları İçin Örgü Saç


Yarı Açık Örgü Saç Modeli

Örgü saç modelleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise yarı açık örgü saç modelidir. Bu örgü modelini kız çocuklarına farklı şekillerde kolaylıkla uygulayarak oldukça temiz ve hoş görünmelerini sağlayabilirsiniz. Bu model saçın bir tarafından örgü yapılarak diğer tarafın serbest bırakılması ile oluşturulabilir. Ya da iki tandan da ince örgüler örülerek saçın arka tarafı serbest bırakılıp, bu iki örgü arka tarafta birleştirilerek bir taç şeklinde örgü örmüş olacaksınız. Bu örgü saç modeli de oldukça şık bir modeldir. Okul çocukları için örgü saç modelleri arasında pek çok farklı örgü ile çocuğunuzun bakımlı ve temiz görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

Okul Çocukları İçin Örgü Saç Modelleri Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan Fahri dedi ki:

  gercekten cok begendim

 2. Goksu Gulen dedi ki:

  ben bunu uyguladim cok da begendim

 3. Ceyhan Fahri dedi ki:

  harika

 4. Eren Menderes dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

 5. Damla Sonmez dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 6. Berna Ertegun dedi ki:

  sac kesimleri icin sizden baskasini bilmiyorum

 7. Aycan Onay dedi ki:

  ellleriniz dert gormesin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git