2017 ‘nin En Güzel Nişan Saç Modelleri


2017 ‘nin En Güzel Nişan Saç Modelleri
19 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.315 kez okundu.

Nişan saç modelleri 2017 yılında da yine özenle hazırlanan saç modellerinden birisi. Sonuçta düğünün kardeşi, özenilmeden olmaz. Nişan saçı dedik mi hemen yine kafamızda abiye kıyafetler canlanıyor. İlk adım gibi bir şey sonuçta nişan dediğimiz şey. Bunun için herkes tüm performansını sergileyerek en güzeli olmaya çalışır. Bunun için kıyafetten tutun saça kadar her şey özenle seçilir.

Nişan Saç Modelleri

Her şey bunları seçmekle de bitmiyor tabi. Saç modelimizi belirliyoruz ama şimdi de nişan için saç modelleri nerede yapılacak telaşı başlıyor. Güvendiğiniz böyle günler için her zaman gönül rahatlığı ile gittiğiniz bir yer varsa şanslısınız tabi. Bazı kuaförler olayı yanlış anlayıp istediğiniz yeni nişan saç modelinden çok çok farklı bir şeyler çıkarabiliyor ortaya ne yazık ki. Bu duruma maruz kalmamak için gerçekten güvendiğiniz bir yer olduğuna emin olun deriz. Bayanlar, saç modelinizi belirlemeden sakın kuaföre adım atmayın, attığınız taktirde karşınıza nişan saç modelleri kataloğu sunulacak ve kafanız karman çorman olacak. Bu çok can sıkıcı bir durum.

Nişan Başı Saç Modelleri

Gelelim nişan için tercih edebileceğiniz saç modellerine. Bunlar genel olarak havalı modeller oluyor.  Hatta havalı demek yerine gösterişli de diyebiliriz. Daha çok dağınık topuz saç modelleri, toplama saç modelleri , değişik tarzda örgüler, salık saçlar, dağınık modeller, kısa saç veya uzun saç modelleri olabiliyor. Her biri normal hallerinden daha şaşalı oluyor. Nişan deyince bu çok normal tabi. Kadınlar gösterişi sever bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Nişanın en önemli noktası olan gelinlerimize gelecek olursak, onlar en nadide parçası ve gelin saçı nişanda en özenilmesi gereken konudur. . En özenilen modelde tabii ki geline yapılır. Yapılacak model çok ağır bir model olmaz çünkü nişanın havasına uygun olması için ağırlıktan çok havalı olması önemli. Mutlu günlerinden biri olacak bir gün için ciddi bir model olmamalı da zaten. Yapılacak iş basit güvenilir, işinin eri bir kuaför ve seçtiğiniz nişan saçı modeli ile harika geçecek bir nişana hazırlanmak. Biz bu hazırladığımız nişan saç modellerinde herkesin beğeneceği hafızasında yer edebilecek modeller seçmeye çalıştık. Bu sayede nişanınızda bizim de az da olsa tuzumuz bulunsun istedik. Umarız sizler de memnun kalırsınız. Aralarında beğendiğiniz nişan saç modellerinin olması da en büyük temennimiz. Şimdiden mutluluklar!

GALERİYE GİRİŞ YAPMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Bunlar da ilgini çekebilir

Etiketler:

2017 ‘nin En Güzel Nişan Saç Modelleri Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Emek Taskiran dedi ki:

  bu tarza bayiliyorum

 2. Ulku Bilgi dedi ki:

  modeller çok güzel

 3. Uysal Guney dedi ki:

  bu modelden baska var mi

 4. Emek Taskiran dedi ki:

  gercekten cok begendim

 5. Aysun Demir dedi ki:

  elinize saglik

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git